HOPIN – простий спосіб замовити таксі

HOPIN – простий спосіб замовити таксі

HOPIN – європейський мобільний додаток для замовлення таксі, який вже 7-й місяць працює у Києві. Замовити авто за допомогою HOPIN дуже просто, для цього достатньо лише 3-х кліків.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Пасажири можуть використовувати різні фільтри, замовляти авто на зараз, або на певний час, здійснювати замовлення, як з початковою та кінцевою точками маршруту, так і лише з початковою. Авто, з інформацією про них (фото, марка, модель, рік випуску, оцінка, …) можна переглядати на карті онлайн. Замовляти можна будь-яке авто, або якесь певне (наприклад те, яке більше сподобалось), просто натиснувши на його іконку перед початком замовлення.

Живи та подорожуй з комфортом - тоді завантажуй зараз!

HOPIN піклується про безпеку персональних даних. Реєстрація у додатку не обов’язкова. Ви можете не залишати свої персональні дані та номер телефону, тобто, Вам не потрібно турбуватись, що Ваш телефон попаде у базу даних для sms-розсилок. Водій взагалі не бачить номер телефону пасажира, а може зв’язуватись з ним лише за допомогою sms через додаток. Пасажир, в разі потреби, може зателефонувати водію.

Читать также Скриншоты в Инстаграме: правда ли то, что приложение уведомляет пользователя, если кто-то сделал снимок его страницы

Цінуйте власний час, не чекайте на морозі, виходьте тоді, коли авто під’їхало. Після підтвердження замовлення водієм, пасажири бачать, як авто наближається до них і коли буде. Безпосередньо перед прибуттям приходить повідомлення, що «Таксі практично на місці», а, коли авто прибуло, що «Авто чекає на Вас».

Поїздку можна розшарити для друзів, знайомих. Для цього, під час поїздки, потрібно натиснути «Спільна поїздка» і надіслати посилання через e-mail, sms, viber, whatsapp…. Вашому другу буде видно, де Ви і куди їдете. Погодьтесь, досить цікава функція :-)

HOPIN – простий спосіб замовити таксі - фото №1

HOPIN не обмежує пасажирів у способах розрахунку. За поїздку можна розрахуватися готівкою, платіжною карткою через додаток (її потрібно попередньо додати до аккаунту, вартість списується після поїздки), чи бонусами, якщо вони звичайно у Вас є. До того ж, бонуси не згорають, якщо вартість поїздки нижча, аніж сума бонусів на Вашому рахунку, решта залишається на наступні поїздки, а якщо вартість поїздки вища – пасажир просто доплачує різницю - карткою, або готівкою. Тобто, якщо Ви маєте 60 грн. бонусів, а поїздка склала 45 грн., різниця (15 грн.) залишається на наступну поїздку.

Читать также Что делать со старыми печатными снимками: Google выпустил бесплатное приложение для сканирования фото

Тарифи HOPIN складають: посадка – 30 грн. мінімальна вартість поїздки – 45 грн., 1 кілометр у місті – 6 грн., за містом – 9.

До того ж, HOPIN не використовує коефіцієнтів підвищення ціни у певні проміжки часу та не змушує пасажирів додавати кошти до замовлення.

Зараз пасажири можуть замовляти авто комфорт-класу та бізнес-класу за єдиною ціною. До бізнес-класу HOPIN входять: Toyota Camry, Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Hyundai Sonata, Skoda Superb...

HOPIN – простий спосіб замовити таксі - фото №2

Щодня команда проводить набір нових водіїв, збільшуючи кількість доступних авто. В HOPIN запевняють, що умови роботи для водіїв одні з найкращим, а можливо навіть найкращі на ринку! Всі авто проходять перевірку перед початком роботи. До HOPIN не приймають старі авто та Lanos, Nexia.

У планах компанії розпочати діяльність у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі вже у найближчому майбутньому.

Додаток підтримує найбільш використовувані світові мови, включаючи українську та російську. HOPIN можна завантажити через Google Play, Apple AppStore, Windows Store та Amazon Store.

Досі не користуєшся HOPIN?!

Тоді завантажуй зараз

На правах рекламы

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости