Войти
ХочУ
 • Как стать звездой танцпола? Как стать звездой танцпола?
 • Откровенное видеоинтервью с Олегом Винником Откровенное видеоинтервью с Олегом Винником
 • ISEI: идеальное селфи с корейской косметикой ISEI: идеальное селфи с корейской косметикой
 • ЭКСКЛЮЗИВ С АЛЕКСАНДРОЙ КУЧЕРЕНКО ЭКСКЛЮЗИВ С АЛЕКСАНДРОЙ КУЧЕРЕНКО
 • Интервью с Людмилой Барбир Интервью с Людмилой Барбир
 • Сериалы и ТВ-шоу Сериалы и ТВ-шоу
 • ТОП-5 місць для останнього дня літа від актора Володимира Кравчука (ЕКСКЛЮЗИВ)

  16:30 0
  ТОП-5 місць для останнього дня літа від актора Володимира Кравчука (ЕКСКЛЮЗИВ)

  Доки наші читачі цікавляться секретами виховання дітей від Ірини Хоменко, у нас з'явились інші цікаві новини від гумористичного колективу "Мамахохотала". Для тих, хто планує вивчати Україну і насолоджуватися її неймовірними краєвидами, публікуємо ТОП-5 місць для останнього дня літа від актора Володимира Кравчука.

  Спливають останні дні літа, тому багато хто з нас вже почав сумувати за відпочинком на морі та спекотними днями. Ми впевнені, що кінець сезону — не привід сумувати! Найкращий спосіб сказати цьому літу "дякую" — поїхати за місто (або в місце, де ви ніколи не були), щоб провести 31 серпня з близькими та рідними.

  4,7 5 1

  Актор шоу "Мамахохотала" на каналі НЛО TV Володимир Кравчук поділився своїм ТОП-5 місць, де варто провести останній день літа.

  1 місце: Подорож на каяці річкою Бобровня, Київ

  Дослідження на каяці річки Бобровня (парк Муромець, Київ) — це подорож маленькою тінистою річечкою, до якої не долітають звуки заклопотаного Києва. Тут на вас чекає жовте і біле латаття, сховані озера і неймовірний спокій. Місце, де думки, проходять через сито дикої природи і умиротворення.

  куда поехать летом

  2 місце: Музей "Пирогово", Київ

  Музей "Пирогово" — це місце, де можна перенестись на кілька десятків років в минуле. А ще взяти напрокат велосипеди і ганяти з друзями історичними регіонами України, зібраними під відкритим небом. Перепочивати на подвір’ї якоїсь старої хати. Скуштувати місцевих настоянок і смакувати страви національної кухні, дивлячись на величні вітряки.

  пирогово киев

  3 місце: Одеса

  В Одесі дуже хочеться вийти на вокзалі, взяти мотор з якимсь колоритним таксистом і спитати: "Ну що в мамки нового?" Вештатись під платанами, дихати на морі йодом, замовити очима: смажених бичків, тюлічки, форшмак і багато холодного пива. Котитись по трасі здоров‘я, зустрічати світанок і співати морю осінньої колискової.

  путешествия по украине

  4 місце: Подільські товтри в селі Яруга, Вінниччина

  Подільські товтри в селі Яруга, що на Дністрі — це риф стародавнього Сарматського моря. Цей простір є моїм справжнім місцем сили. Тут все пахне полином і осінь настає спочатку всередині тебе, і тільки потім листя жовтіє на зовні.

  куда поехать в украине

  5-те місце

  Це там, де я ще ніколи не був. Останній день літа — найкращий шанс гайнути туди, де тебе ще ніколи не було. Де не було твого сміху, думок і твого захвату!

  куда поехать в украине

  А які місця в Україні у вас найулюбленіші?

  Фото: прес-служба

  Материалы по теме:
  Редактор ленты новостей: Ирина Майстренко

  Редактор ленты новостей

  © 2005-2019, HOCHU.UA