Войти
ХочУ
 • Участвуй в фотоконкурсе от Биокон!
 • Пасха 2018
 • Тест-драйв Skoda Octavia
 • #осознанное_потребление
 • Маникюр 2018
 • Популярные сериалы и ТВ-шоу
 • KYIV VEGAN BOOM: у програмі фестиваля веганської культури показ соціальної реклами

  11:51 0
  KYIV VEGAN BOOM: у програмі фестиваля веганської культури показ соціальної реклами

  20-21 травня у Києві пройде фестиваль веганської культури KYIV VEGAN BOOM. Впродовж двох днів фестивалю усі охочі безкоштовно зможуть відвідати майстер-класи з кулінарії, великий веганський ярмарок, послухати живі виступи музикантів та стати слухачами освітньої програми.

  Лекції про веганство (спосіб харчування, котрий на 100% складається з продуктів рослинного походження) проведуть фахівці у сфері медицини, експерти з дієтології та фітнесу. Діятиме також велика зона фудкорту. Портал ХОЧУ разом із екоблогером Маріанною Бойко проведе лекцію на тему "Екопобут як стиль життя"

  4 5 1

  У рамках освітньої програми фестивалю буде також кінопрограма та інтерактивна трансляція тематичних соціальних роликів від Molodiya Festival. Фестиваль поділився з нами найцікавішими з них.

   «What the World Would Look Like if Everyone Went Vegan» («Як виглядав би світ, якби всі стали ваганами») від PETA. Йохен Нікель, актор фільму «Список Шиндлера», зіграв у цьому ролику дідуся, який прогулюється з онуком повз руїни закинутої бойні. Однієї з тисяч, які закрили після того, як люди перестали їсти тварин. Сам актор теж веган.

  Український режисер Сергій Пудіч зняв рекламу про експлуатацію тварин у цирках: «Цирк з тваринами не тільки неетичний. Він ще й вкрай негативно впливає на дітей, формуючи неадекватну картину світу: диких тварин можна виховати, привчити і карати. Звичайно, батькам такі розваги вигідні, бо вони можуть вгамувати дитину на кілька годин, але невже немає гуманніших способів у 21 столітті?».

  Ще одна українська режисерка Христина Танащук нагадує, що етичного ставлення потребують не лише домашні і дикі тварини, а й ті, яких ми називаємо «сільськогосподарськими»:

  Марія Дергачова зняла оригінальну соцрекламу про ставлення людей до тварин: «Моя реклама про тварин, але головні герої в ній — люди. Адже ми і є єдиною проблемою усього живого».

  Тварини мають жити на волі, а не в клітках. Найдієвіше, що може зробити кожен з нас — не підтримувати неетичний бізнес. Про це ролик Анастасії Тихої, Даші Урвачової та Євгенії Драч.

  Вхід на всі дні фестивалю вільний.

  Місце: Izone, Набережно-Лугова, 8.