Уляна Березенко: "Навчання в дитячому садочку, школі не повинні бути чимось неймовірно страшним для дитини"

Уляна Березенко: "Навчання в дитячому садочку, школі не повинні бути чимось неймовірно страшним для дитини"

Уляна Березенко підтримала проект інноваційного дитячого садочка "Kidswood", чим фактично врятувала заклад від закриття. Шукаючи дитячий садок для свого молодшого сина, жінка навіть не підозрювала, що невдовзі змінить кар’єру успішного юриста і розпочне займатися дошкільною освітою. Однак тепер завдяки їй у Києві й області функціонують дитячі садочки нового типу, які надають якісні послуги з дошкільної освіти.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Ульяна Березенко

Коли слід було віддавати Луку до дитячого садка, я для себе чітко вирішила, що хочу знайти сучасний навчальний заклад, який відповідатиме вимогам часу. Мені напрочуд сподобався дитячий центр "Kidswood" у Конча-Заспі. Побувавши там, я зрозуміла: це те, про що я мріяла, на що чекала! Мене надзвичайно вразив підхід до виховання дітей у цьому садочку, методики навчання, а ще там чисте і свіже повітря, гарна територія, сучасна інфраструктура. Мені захотілося, аби моя дитина тут навчалася. Згодом керівництво садочка запропонувало мені долучитися до цього проекту, інвестувати в нього кошти. Ми знайшли спільну мову, і я погодилася на пропозицію. 

— розповіла Уляна Березенко. Так успішний юрист стала співвласником закладу.

За її словами, сьогодні саме у сфері дошкільної й особливо шкільної освіти в Україні відбуваються позитивні зміни, які є надзвичайно важливими для розвитку дітей та майбутнього нашої країни.

детсад Kidswood

Я вважаю, що наступні 15 років цей напрямок буде активно розвиватися й абсолютно змінить нашу свідомість, підходи до виховання та навчання дітей. 

— пояснила співвласник дитячого садочка "Kidswood".

Сьогодні "Kidswood" активно розвивається, що підтверджує відкриття дитячого центру "Kidswood Klovesky" у Києві. Уляна Березенко пояснює, що має намір у подальшому активно розвивати не лише власний заклад, але й загалом систему дошкільної освіти в країні.

детсад Kidswood

Я переконана, що навчання в дитячому садочку, школі не повинні бути чимось неймовірно страшним для дитини. Адже головне завдання таких закладів – виховати впевнених у собі щасливих діток, які вміють засвоювати нові знання, адаптуватися до нових умов і не відчувають при цьому внутрішнього дискомфорту. Саме таким, я б сказала гнучким, повинен бути підхід до виховання дітей в Україні. 

— наголосила Уляна Березенко.

Для довідки

"Kidswood" — інноваційний дитячий садочок, концепція якого базується на трьох складових: здоровому способі життя, єднанні з природою, інноваційних технологіях. Садочок почав функціонувати у вересні 2017 року як дитячий центр. Тоді ж у ньому зробили сучасний екологічний ремонт, поставили екомеблі. З січня 2018 року заклад функціонує як повноцінний дитячий садок повного дня. 

детсад Kidswood

Він розташований у екологічно чистій зоні на закритій території з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Навчання у садочку проводиться у чотирьох вікових групах від 1,6 до 6-7 років.

детсад Kidswood

У закладі працюють кваліфіковані педагоги, основний принцип роботи яких полягає в індивідуальному підході до кожної дитини, зацікавленості та розвитку. Вони навчають дітей знаходити порозуміння з однолітками та дорослими. 

детсад Kidswood

Інноваційний дитячий садок "Kidswood" знаходиться за адресою: Київська область, комплекс "Конча-Заспа", Столичне шосе, 24 кілометр. Також нещодавно у Києві відкрилася філія садочка "Kidswood Klovesky", розташована за адресою: вул. Мечникова, 10/2.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті закладу
    

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости