"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту для жінок, постраждалих від домашнього насилля

"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту для жінок, постраждалих від домашнього насилля

03 жовтня у приміщенні культурного центру Арт Братислава відбулася перша "Зустріч сильних жінок". Деталі заходу читайте далі у нашому матеріалі. 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Громадська організація "Публічний контроль" закликає не мовчати і об’єднуватись, адже лише разом можна подолати бездіяльність виконавчих органів та байдужість суспільства до проблеми насилля в Україні, котре зараз набирає величезних масштабів. 

Організатори заходу закликають жінок не мовчати про насилля, не боятися публічно заявляти про порушення Законів України, відстоювати права свої та своїх дітей, бути усвідомленими та сильними.

"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту жінок, постраждалих від домашнього насилля - фото №1

Арт-терапія від художньої школи АРТ ДІМ, Карвінг-терапія від Карвінг студії Наталії Донської, Самозахист для жінок від залу єдиноборств Cortez, психологічні консультації від Єлизавети Бобровнікової — це лише невеликий перелік постійних заходів, які вже проводяться за підтримки ГО "Публічний контроль".

Голова Громадської організації "Публічний контроль" Чайковська Анна розповідає:

До нас звертаються з усієї України. Це звичайні жінки, що стали жертвами домашнього насилля або кіднепінгу. Більшість співробітників поліції вважає, що все це сімейні розбірки, але це не так. Порушуються права і свободи жінок та дітей. Закон про домашнє насилля вже прийнято, але поки що лише на папері і наше завдання примусити цей Закон повноцінно працювати. Саме тому ми з нашою командою розпочали активну інформаційно-просвітницьку роботу у публічному просторі. Жінки мають знати свої права і бути захищеними! І ми дуже раді, що до нас приєднуються інші організації та громадські діячі, яким не байдуже майбутнє нашої країни.

Спікерами першої "Зустрічі сильних жінок" стали:

Поліна Неня — видавець, журналіст, редактор сайту BESTIN.UA, громадський діяч, захисниця прав жінок та дітей, засновниця проекту #жінкиUA

"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту жінок, постраждалих від домашнього насилля - фото №2

Катерина Маліченко — професійний юрист і адвокат з сімейного права, член Національної Асоціації адвокатів України, власниця адвокатського бюро "Маліченко і партнери".

 

Марина Ждан — психолог для жінок, автор психологічних курсів для дорослих, фінансовий коуч, підприємець, інвестор.

"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту жінок, постраждалих від домашнього насилля - фото №3

Ведуча вечора — Валентина Павлюк  –  громадський діяч, телеведуча, художниця.

 

Сильна жінка — це щаслива жінка, яка в гармонії з собою і зовнішнім світом. Яка знає, що для неї краще. Вона ніколи не буде змінюватись заради когось і зраджувати своїм принципам.

Сильна жінка — цілісна жінка. Вона може морально постояти за себе і таку жінку будуть поважати. Вона знає, чого хоче від цього світу, вона впевнена, усвідомлена, позитивна, відкрита і готова любити. Треба почати з любові до себе. І саме про це розповідали спікери на ЗУСТРІЧІ СИЛЬНИХ ЖІНОК.

Читать также"Часто девушки ищут идеальных мужчин, которых не существует": интервью с блогером Зиком Шереметьевым

Також рекомендуємо прочитати матеріал психолога ток-шоу на СТБ "О чем молчат женщины" про те, як правильно розширяти свої сексуальні кордони.

 

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости