Секс майбутнього. Звідки ми, хто ми, куди йдемо?

Секс майбутнього. Звідки ми, хто ми, куди йдемо?

Чому варто говорити про те, яким буде секс у майбутньому? Насамперед, тому, що зараз ми маємо безліч проблем та непорозумінь у сексуальній сфері, які важливо подолати. Цього разу своїми думками з приводу майбутнього людства у сфері сексу ділиться Доктор Яроцька.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
доктор яроцька

Акушер-гінеколог Перинатального центру міста Києва, викладач кафедри акушерства та гінекології №1

Як лікар-гінеколог я можу засвідчити: у нашому суспільстві якість сексуального життя дуже низька, і здебільшого статевий акт — це можливість завагітніти. Жінки не поспішають розповідати про проблемі в сексуальному житті лікарям, не розмовляють зі своїми дітьми про те, якою повинна бути норма. 

В Україні все ще немає належної сексуальної освіти. Чоловіки не розуміють ані анатомію, ані психологію жінок, жінкам теж часом бракує інформованості про базові речі.

Жінки ділять з чоловіками дім, господарство, секс, але не оргазми. 

Згідно опитуванням КМіС за 2018 рік для майже чверті українок секс не має значення.

А ось у лесбійок якість сексу краще. Проведені дослідження показали, що жінки, які мають постійний секс з жінками, мають вищий рівень сексуального задоволення, ніж гетеросексульні пари. Чому? Такі партнерки знають анатомію та психологію жінки. Справа не лише в правильних дотиках, але й у взаємодії, емоціях. Секс для жінки – це емоційний та психологічний контакт, всебічне спілкування. Вони краще слухають та комунікують. Згідно дослідженням канадського журналу сексології, тривалість сексу у пар жінок – 35-40 хв, у гетеросексуальних пар – 15 хв. 

З цього можна зробити висновок — незадоволення має не лише фізичні, але й психологічні передумови. 

доктор яроцька

Чим жінок не влаштовують чоловіки? Погляд у розрізі суспільства

Американський вчений Джон Келхун провів приголомшливе дослідження, яке відкрило ще одну причину проблем у відносинах чоловіків і жінок. 

Експеримент проводився на мишах, але кінцевою метою було вивчення поведінки тварин і трансляція виявлених результатів на людину. 

Келхун створив рай для мишей. Взяв величезний бак розміром 2 на 2 метри. Всередині ємності була комфортна температура, вдосталь їжі та води, там постійно прибирали. Там зробили численні гнізда, не було інфекцій та хижаків. 

Келхун помістив туди чотири пари мишей. Вони зрозуміли, у яку казку потрапили і почали розмножуватись шаленими темпами. Але на 315 добу експерименту приріст почав зменшуватись. Коли кількість особин досягла позначки 600, вільного місця стало мало. Сформувалась ієрархія мишей, з'явились знедолені, почали виникати прояви агресії. 

Зверніть увагу – пригнічували молодих мишей. Проблема була в тому, що в ідеальних умовах миши жили довго, і не звільняли місця молодим. Тому агресія була направлена на молодих. Після вигнання зі зграї молоді самці ламалися психологічно, не хотіли захищати своє потомство та вагітних самок. 

Їхні самки, у свою чергу, ставали більш агресивними та нервовими, бо у результаті пасивності самців почастішали напади на них. Вони вимушені були самі захищати потомство. Народжуваність знижувалися, смертність молодих мишей збільшувалась. Згодом, самки відмовлялися спарюватися та залишали гнізда. 

На останній стадії експерименту з'явилися так звані миші-красунчики. Це були самці, які демонстрували новий вид поведінки. Вони не билися, не захищали територію, а тільки спали, їли та чистили хутро. “Красунчики” не конфліктували, не хотіли виконувати будь-яку соціальну функцію. 

На 1780 день експерименту померла остання миша. 
Дослідження Джона Келхуна проводилося в умовах тваринного світу, коли особини жіночої статі залежать від особин-самців, і вимушені спиратися на них, щоб розмножуватися і захищати потомство.

Дуже довго жінки були під повною владою чоловіків, і це часом спричиняло великий дискомфорт у їхньому житті. Ви пам'ятаєте, що Папа Римський Іоанн Павло ІІ вибачився перед жінками за пригнічення, несправедливе відношення та дискримінацію, які вони мусили терпіти?
Тепер починається ера матріархату. Чи означає вона більшу агресивність жінок? Ні. Але більшу силу духу та вміння прийняти рішення та взяти відповідальність – так. 

Але, чоловіки: я вас обожнюю і закликаю насолоджуватись життям із жінками. 

До речі, вчені з австралійського університету прогнозують, що чоловіки назавжди вимруть через 5 млн років. Проблема у хромосомі, яка постійно руйнується. Але, можливо, за такий проміжок часу, знайдуться технології, які подолають цю проблему. Можливо, це буде клонування. 

доктор яроцька

Віртуальний секс 

Перейдемо до найближчого майбутнього. Ви згодні, що зараз відбувається віртуалізація світу? На мою думку, цей тренд справить великий вплив на секс у майбутньому.

Віртуальний – це вигаданий, створений грою уяви і технологіями інформаційного суспільства. Його можна порівняти з магічним вікном, яке дає змогу зазирнути в інші світи. Віртуальна реальність здатна розкрити найпотаємніший світ людини, приховані бажання та думки.  

Вона проявляється у всіх аспектах життя людей. Дослідники у цьому контексті говорять про таке поняття як віртосфера – віртуальна сфера, така ж всеосяжна як біосфера і атмосфера. 

Весь цей світ гаджетів дає вибір людині – жити як хочеться. Спілкування з живою людиною – це завжди боляче. Людям важко дотримуватись меж і відчувати, куди вже не слід заходити, щоб не образити, не зробити боляче. Темам захисту, подоланню страху, встановленню меж під час спілкування присвячено безліч статей. У ХХІ столітті ми остаточно усвідомили, що відносини з людиною – це дуже складно, дорого, напружено.

У віртуальній реальності можна створити власний ідеальний світ. Наприклад, налагодити бажану модель відносин у сексуальній сфері з секс-роботами. Це світ, де ваш електронний партнер буде таким/такою, яким ви хочете. Світ, де він не буде зайвих питань, зрад і психологічних травм. 

Інший аспект, який наближає вищенаведений сценарій до реальності — демографічний. Людство на планеті старіє, створювати сім'ю вже не всім хочется, можливості спілкування обмежені, знайти чоловіка для жінки – все менш можливо, середній вік життя чоловіка менший, ніж у жінок. 

Можно дискутувати – погано чи це або добре. Але віртуальна реальність займає все більш вагоме місце у нашому житті. Думаю, її потрібно не ігнорувати, а використовувати собі на користь.

доктор яроцька

Також читайте відповіді на відверті питання про секс від Dj NANA.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости