"Притулу на Евровидение": популярный телеведущий про подготовку к эфирам, номер O.Torvald и шутки с Меладзе

"Притулу на Евровидение": популярный телеведущий про подготовку к эфирам, номер O.Torvald  и шутки с Меладзе

Итак, на конкурсе Евровидение 2017 Украина будет представлена группой O.Torvald. На протяжении всего февраля мы следили за учасниками нацотбора, болели за фаворитов, голосовали и наслаждались чувством юмора ведущего прямых телеэфиров Сергея Притулы. Сергей не балует журналистов общением, но после финала нацотбора дал небольшую пресс-конференцию, в ходе которой прокомментировал свое отношение к учасникам и не только.  
 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Отметим, что в бочке меда тотального обожания Притулы народом, была и ложка дегтя — говорили, что «заигрался в стендап», что поддерживает учасников, исходя из собственных симпатий...  Но, безусловно, мнения не могут быть единодушными, и поклонников харизматичного ведущего гораздо больше, чем хейтеров (выразить свое мнение можно в конце материала). Редакция ХОЧУ присутствовала на всех прямых эфирах нацотбора на Евровидение 2017 (спасибо организаторм СТБ И UA:ПЕРШИЙ) и может с уверенностью сказать, что талантом Сергея готовиться к эфирам, импровизации и работе с аудиторией можно только восхищаться. Но, напомним, что Сергей Притула не будет вести Евровидение 2017 в мае.

О ПОДГОТОВКЕ К ЭФИРАМ

Підготовка до кожного єфіру починається з того, что продюсери телеканалу СТБ надсилають мені кістяк сценарію де прописана послідовність блоків, номерів, реклами, гості, які з’являться на шоу після результатів і так далі. Ці листи супроводжуються певними ремарками щодо учасників. Потім починається вже моя індивідуальна робота – прослуховування їх музичного матеріалу, я шукаю якісь цікаві моменти, що стосуються їх біографії чи виступу. Потім це зводиться в єдине ціле і залишаються певні плями-прогалини, які заповнюються в процесі ефіру і під час розмови, тому що ти ніколи заздалегідь не знаєш, що тобі буде відповідати на твої запитання учасник, ти ніколи не знаєш, яка саме дискусія розпочнеться після коментарів суддів. Дуже велика імпровізаційна складова в прямих ефірах, тому для людей нашого цеху, для телеведучих, це дуже крутий момент, коли ти можеш якось себе проявити.

евровидение 2017 притула ведущий фотоО ДИАЛОГАХ С УЧАСТНИКАМИ

Якщо учасник швидше за все не пройде, то чому б не зробити так, щоб учасник побув в ефірі загальнонаціонального телеканалу трошечки довше, щоб на нього подивилася вся країна і пошкодувала. От такий поганий ведучий, взяв і нагримав. 

В нас країна така – в нас люблять шкодувати. А коли шкодують – це монетизується. Потім тих людей, котрих шкодують, розтягують по гастролях. Ми вже це проходили не раз. Це фішка нашого шоу-бізнесу.  

О "КРАСОТЕ МЕЛАДЗЕ"

Справа в тім, що я працюю телеведучим в цій країні і так чи інакше знаходжусь в інформаційному середовищі, і ба більше – вряди-годи я сам потрапляю в ті списки, тому звичайно, я був в курсі, що Костянтин Меладзе є найкрасивішим чоловіком цієї країні 2009 року, якщо не помиляюсь, за версією читачів глянцевого журналу.
 

вровидение 2017 меладзе жюри

Я думаю, що для нього це теж була нова вершина і мені не було шкода йому ще раз про це нагадати. Я думаю, йому було приємно (сміється). 

 

Хоча, коли в 2010 році я зустрівся з Костянтином на одному із телепроектів, і підійшов до нього з питанням «Костя, а як воно, бути найкрасивішим мужиком в цій країні?», то Меладзе повернувся і сказав: «Да, тут я вляпался». 

О ПОБЕДИТЕЛЕ 

Мені здається, що группа O.Torvald і так вже стрибнула вище голови у цьому фіналі. Апгрейд з виступом у півфіналі очевидний. Для їхнього номеру команді залишається лише дотончити якісь моменти. Наприклад, сьогодні була така фішка (можливо, хтось не помітив): перед активним важким другим вступом Женя Галіч видав із себе щось схоже на «щщшча». Дрібничка, але вона стала міні-прелюдією, таким собі інтро до цього серйозного вступу. По таким крупицям, власне, і складається велика красива мозаїка серйозного виступу. Зрештою, я не знаю, до кого надалі будуть звертатися хлопці. Можливо, номер взагалі буде зовсім інакший. В принципі, те що ми бачили, виглядало глобально та епічно, підкреслювало ту ідею, яку вони несли своєю піснею. Круто!


ПОДДЕРЖКЕ В СОЦСЕТЯХ

Мені дуже приємно, що в соцмережах пішов мем «Притулу на Евробачення», проте я вважаю, що кожному краще займатися тим, що йому дається найкраще.

В цій країні достобіса гідних людей, які вміють співати і можуть захистити честь країни. Я волів би залишитися глядачем. 

 

{vote_580}

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости