20 лет спустя: ведущие вспомнили, что делали 2 июня 20 лет назад к юбилею телеканала СТБ

20 лет спустя: ведущие вспомнили, что делали 2 июня 20 лет назад к юбилею телеканала СТБ

Сегодня украинский телеканал СТБ отмечает свое 20-летие. 2 июня в далеком 1997-м состоялся первый эфир канала и вот уже 20 лет СТБ является одним из самых рейтинговых каналов Украины.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В арсенале телеканала есть огромнейшее количество программ, талант- и реалити-шоу, которые так нравятся и нашей аудитории. В частности, читатели ХОЧУ интересуются последними новостями про шоу "Холостяк", "Мастер Шеф", "Х-Фактор", "Зважені та щасливі", "Все буде добре" и многие другие. Поэтому редакция ХОЧУ с удовольствие поздравляет коллег с такой красивой датой и желает процветания и, как обычно, высоких рейтингов.

К 20-летию телеканал СТБ запустил интересный проект в рамках юбилея: ведущие телеканала делятся интересными историями из своей жизни о том, что они делали 2 июня 20 лет назад. Предлагаем вашему вниманию!

Неизменный ведущий шоу "Холостяк" Григорий Решетник всегда помогает участникам и словом, и делом в том. Недавно состоялся финал "Холостяк 7", где Дмитрий Черкасов выбрал Лиду Немченко, и теперь многие ждут комментария и от ведущего проекта Григория Решетника.

 

«20 років тому у моєму житті сталися великі зміни, тому що батьки запропонували мені перейти до іншої школи. Там почалося моє бурхливе шкільне життя, я почав грати у шкільному театрі, у КВК, і таким чином наблизився до творчості. А також приблизно 20 років тому почали з’являтися перші комерційні канали, зокрема і телеканал СТБ. Я тоді закохався в українське телебачення, і почав мріяти про кар’єру телеведучого, розповідав про це батькам, вони казали, що мріяти не шкідливо. І ось через 20 років вже даю інтерв’ю на улюбленому каналі СТБ. Вітаю СТБ з днем народження і бажаю йому завжди залишатися першим, бути законодавцем моди, багато неймовірних і цікавих проектів, щасливих співробітників. Тільки вперед, адже з СТБ «можливо все»!». Григорій Решетник, ведучий романтичного реаліті «Холостяк» #СТБ20років #товаришує #стб #можливовсе #stb #холостяк #thebachelor

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

 

Огромной популярностью у зрителей СТБ пользуется и пост-шоу Холостяк "Как выйти замуж" с ведущей Розой Аль-Намри (уже в эту пятницу поклонники Холостяка узнают правду про отношения Черкасова и Немченко). Звездная красотка недавно давала интервью ХОЧУ, а теперь поделилась своей историей 20-летней давности.

 

«20 років тому мої батьки купили першу відеокамеру. Тато підключив її до телевізора, і я вперше побачила себе на екрані. З цього моменту спокійне життя батьків закінчилося, тому що я весь час знімала себе на цю камеру, це було моє власне «реаліті». І тоді я зрозуміла, що стану телеведучою! СТБ, вітаю з 20-річчям! Бажаю любові глядачів усього світу». Роза Аль-Намрі, ведуча пост-шоу «Холостяк. Як вийти заміж». #СТБ20років #закохує #стб #можливовсе #stb #Холостяк

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

 

Не один сезон фитнес-тренер Анита Луценко помогала худеть участникам проекта "Зважені та щасливі". Молодая мама доченьки Мии призналась, что 20 лет назад мечтала стать мастером спорта.

 

Звездный судья проекта "Мастер Шеф" и "Мастер Шеф Дети", красотка Татьяна Литвинова также безумно рада, что присоединилась в свое время к команде СТБ. События 20 лет назад связаны у нее с личной жизнью.

 

«20 років тому я вийшла заміж. Весілля було навесні, у червні 1997 року ми щойно повернулися з весільної подорожі, тому це той час, коли я робила перші кроки у сімейному житті: це була моя перша згорівша гречка СТБ, вітаю тебе з 20-літтям! Не дивлячись на важкі часи, ти робиш найкращі шоу у Європі. Я пишаюсь тим, що є частиною твоєї команди!» - Тетяна Літвінова, суддя «МастерШеф» #СТБ20років #піклується #стб #можливовсе #мастершеф #мастершефдіти

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

 

Ведущий Дмитрий Карпачев на СТБ ведет сразу несколько проектов, но все они пользуются большой популярностью, в том числе и из-за харизмы самого Дмитрия Карпачева. А вот и его история. 

 

"Чесно кажучи, я не пам’ятаю, що було в цей день 20 років тому. Але того 97-го року я вчився в університеті та працював. У мене точно все було добре. Наразі я щасливий, що проекти, над якими я працював і працюю допомагають людям – не лише героям програм, а й просто глядачам. Вітаю улюблений СТБ з ювілеєм. Продовжуй у тому ж дусі", - ведучий шоу «Один за всіх» Дмитро Карпачов. #СТБ20років #допомагає #стб #можливовсе #одинзавсіх #stb

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

 

Своей историей поделилась с поклонниками также актриса и телеведущая Лилия Ребрик. Многие любовались ее нарядами в шоу "Танцюють всі", а также пытались повторить ее томный голос в программе "Неймовірні історії кохання".

 

20 років тому назад я закінчила школу. Я була чернівецькою провінційною дівчинкою, яка твердо заявила своїм батькам, що хоче стати артисткою. В моїй родині ніхто не був зв’язаний з акторською професією і батьки зізнавалися, що десь в глибині душі сподівалася, що ця моя безглузда ідея не буде реалізована. І це зрозуміло, тоді здавалося, що де мені, чернівецькій дівчини, вступити до столичного театрального інституту? З божевільним конкурсом, особливо серед дівчат? Але коли я вступила, батьки мене обійняли і сказали, що вони пишаються мною. А мені тоді здалося, що я зробила щось неймовірне. Сьогодні виповняється 20 років моєму рідному каналу СТБ – це прекрасний юний вік. Кожна людина, скільки б їй не було років, завжди вірить, що її найкращі роки ще попереду. Я переконана, що найкращі та найцікавіші сторінки в тебе, СТБ, ще попереду. Бажаю здійснення найзухваліших, найсміливіших мрій. З днем народження, любий СТБ! Лілія Ребрик, ведуча Танцюють всі! #СТБ20років #танцює #стб #можливовсе #танцюютьвсві #stb

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

Телеведущего Игоря Кондратюка, у которого был конфликт с Виталием Козловским, знают не только по "Караоке на Майдане", но и по шоу "Україна має талант" и "Х-Фактор". 20-лет назад он работал в Институте молекулярной биологии и генетики.

 

В цей день 20 років тому я, скоріш за все, працював в Інституті молекулярної біології і генетики. Може навіть в цей день я грав у «Що? Де? Коли?». У травні-червні як раз була весняна сесія, тому, може бути, що саме в цей день я грав. Але через стільки років це вже важко згадати. Я хотів би побажати каналу та усім, хто на ньому працює, нових яскравих проектів. Я вірю, що все буде прекрасно на каналі СТБ, і вірю, що ми завжди будемо виробляти щось нове яскраве і цікаве. З днем народження, рідний СТБ! Ігор Кондратюк, суддя Україна має талант #СТБ20років #дивує #стб #можливовсе #українамаєталант #stb

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)


Теплые чувства к телеканалу выразила и телеведущая "Все буде добре" и "Все буде смачно", любимица публики Надежда Матвеева.

 

«20 років тому я почала працювати ведучою прямого ефіру на FM радіостанції у місті Кременчуг. Це був для мене дивовижний та надихаючий досвід. Я відчувала, що знайшла свою справу життя, зможу в цьому розвиватися і професійно зростати. Вітаю з 20-річчям найкращий телевізійний канал України! Для мене це майже родинне свято, бо СТБ - моя телевізійна сім'я. Нехай тут завжди панує творча, радісна, затишна атмосфера. Щоб глядачі почувалися з нами як вдома, і залишалися собі та нам на радість!». Надія Матвєєва, ведуча проектів «Все буде добре» і «Все буде смачно!» #СТБ20років #надихає #стб #можливовсе #всебудедобре #всебудесмачно #stb

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

 

Телеведущий Павел Костицын имеет огромный опыт работы на ТВ. Для него телеканал СТБ — второй дом (он ведет "Битву экстрасенсов"). Поэтому его история и пожелания особенно трепетные.

 

20 років тому я робив свої перші кроки на телебаченні. Мені тоді було 20, і мене запросили працювати репортером до міської студії телебачення в Євпаторії. Це був незабутній час, коли все тільки починалося. Мій колега, подивившись мою програму, сказав: «З цього хлопця нічого не вийде, як почав тут працювати так все життя тут і просидить». А директор студії подивився на мене і відповів: «Ні, хлопці, він тут на довго не затримається». І дійсно, через два роки я покинув стіни своєї першої телевізійної студії. Зараз СТБ - мій другий дім. А що можна побажати своєму дому? Міцних стін, надійного даху, щоб ніякі негаразди, ніякі урагани і бурі не могли йому зашкодити. Бажаю нових проектів, нових героїв, нових людей, які б з екрану телевізора допомагали всім знайти віру в себе і віру в життя. З днем ​​народження, любий СТБ, ми ще повоюємо! Павло Костіцин, ведучий «Битви екстрасенсів» #СТБ20років #підтримує #стб #можливовсе #битваекстрасенсів #stb

Публикация от Телеканал СТБ (@stbua)

Эксперт шоу "Я стесняюсь своего тела" Валерий Ославский также пожелал всего самого наилучшего телеканалу.


Мы еще раз поздравляем телеканала СТБ с 20-летием! Напоминаем, что уже сегодня вечером в эфире канала пройдет пост-шоу "Как выйти замуж", где все узнают настоящую историю отношений Черкасова и Немченко.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости