"Могли б Міс України і покрасивіше обрати": актор НЛО TV Євген Янович про стосунки, нове шоу та хобі

"Могли б Міс України і покрасивіше обрати": актор НЛО TV Євген Янович про стосунки, нове шоу та хобі

Ексклюзивне інтерв'ю з Євгеном Яновичем — актором і сценаристом шоу "Мамахохотала".

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 4 голосов

Він зіграв головну роль у фільмі "Інфоголік" та серіалі "Куратори". В шоу "Без краватки" на каналі НЛО TV Євген розповів про мрію отримати "Оскар" та пропозицію руки і серця з відповіддю "ні". 

  • Женю, у якому віці ти почав звертати увагу на дівчат?

Вперше мені сподобалась дівчинка Марина, коли мені було 5 років. Я навіть у батьків випрошував по 20 копійок, щоб дарувати їй подарунки. Це в моїй голові перший знак уваги до дівчини, який я проявляв.

евген янович
  • Пам’ятаєш свої перші серйозні стосунки?

Це було в КПІ. Дівчина Юля, яка вчилася на хіміка, а нині працює дизайнером і має свій бренд.

Дуже банально — на зйомках. За історією Поліни — вона мене не запам'ятала.

За моєю історією, я подивився на неї і подумав: "Могли б Міс України і покрасивіше обрати". Потім я тижня через два написав їй в Інстаграм: "Слухай, а ти з Києва?". Ну ось такий був у мене підкат.

Ми сходили на побачення, потім на другий день знову побачилися. А потім вийшло так, що у мене схопив апендицит. І вона до мене приїхала в лікарню, а я організував побачення в лікарні.

евген янович
  • Скільки ви вже разом?

Від моменту зустрічі — десь півтора року. Під час концерту "Мамахохотала" ти зробив пропозицію Поліні, але вона тобі відмовила.

  • Ви потім пояснили, що це була частина сценарію – можеш розказати чого вона стосувалася?

У нас був номер, який називався "Бідна Поліна". Коли вона мені відмовляє, а на сцені відбувається перфоманс з хлопавкою і караваєм, ніби так і мало бути. Ну і не пропадати ж всьому добру. Саме на цьому і будувався гумор. Але коли Поліна відповіла "ні", то Юра Громовий на сцені не одразу вистрелив хлопавку. І було секунд 20, коли всі були у шоковому стані. Глядач просто не розумів, що відбувається. Але все завершилося добре — ми запросили Поліну на сцену, дограли цей номер.

  • Ти чудовий актор і мрієш про Оскар. Проте в тебе немає акторської освіти. Що ти робиш для того, щоб покращити свою акторську гру?

Це максимально дивна історія, бо хтось може вважати нонсенсом мріяти про щось акторське без акторської освіти.

Колись я почав грати в КВН, а потім почалися зйомки. І мій основний досвід — саме завдяки цим постійним зйомкам. Під час них у мене відбувається накопичення якихось правильних речей, емоцій. У мене є рецепт, як цього досягнути, але він ще не повністю реалізований.

  • Як ти оцінює свою акторську гру за 10-бальною шкалою?

Думаю, десь на 2-3. Мені і хотілося б сказати більше, але буває, що ти бачиш інших людей в кадрі. Буває, ти бачиш десятку. Я коли бачу поряд сильно талановитих людей, то розумію, що є куди рости.

евген янович
  • Ти ведеш програму "Чпокер", у якій учасники жартують та сміються. Це твій власний проект?

Ні, це проект "Мамахохотала" за який в продюсерському плані відповідали наші актори брати Ігор і Олексій Рева. Я там суто як ведучий, який має тримати в кадрі всіх зірок, щоб вони не розпалися і не розсварилися, жартували і їм було комфортно.

  • В житті ти граєш у покер?

Не сказав би, що це моя улюблена гра. Але я в ній розбираюся, і час від часу, коли є можливість, можу зіграти.

  • Футбол і покер — це захоплення, які притаманні українським чоловікам. А от біатлон — з чого у тебе почалося захоплення цим видом спорту?

І футбол, і біатлон — це від тата. Біатлон мені здається максимально цікавим. Думаю, що пробігти на лижах 2 км в змагальному режимі, після цього з гвинтівки попасти в мішень — це нелегко.

евген янович
  • Краще бути першим в Житомирі чи другим у Києві?

Краще бути другим у Києві з перспективою стати першим.

Также не пропустите: Freedom Jazz покажут настоящую "Бондиану" в Киеве.

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости