Телеведущая Алла Мазур рассказала о самочувствии: "Основная часть лечения позади"

Телеведущая Алла Мазур рассказала о самочувствии: "Основная часть лечения позади"

Новость о том, что у Аллы Мазур — рак, стала настоящим шоком для миллионов людей, ее поклонников. Как сейчас себя чувствует теледива, читайте далее в материале.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Напомним, в ноябре 2019 года популярна телеведущая Алла Мазур сообщила, что ей диагностировали онкологию. Ведущая ТСН рассказала, что не намерена прятаться — и начала борьбу с болезнью. 

Периодически она информировала общественность о том, как обстоят дела, и вчера она порадовала всех, что основная часть лечения уже позади. Шансы на выздоровление — высокие.

Алла Мазур
Алла Мазур
телеведущая
 
Дорогі друзі, ми знову разом! Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно — показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи) В команду ТСН-тижня: з якою не втрачали зв'язку ні на день. І в студію: де весь цей час були на інформаційній передовій мої любимі колеги) Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась)) А оскільки повертаюсь в час, коли про здоров'я мусить думати вся країна, навіть весь світ — хочу попросити вас про одну річ. Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам'ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце — пригадайте. Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив- можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають —це не тільки наша особиста справа. Для когось — це справді питання життя. Нехай у кожного з нас — воно буде довгим і щасливим! І чекаю вас знову щонеділі: в ТСН-тижні на каналі 1+1, о 19.30.
 

Слова телеведущей, которая сражается с непростой болезнью, действительно заставляют задуматься: от нашей ответственности зависит жизнь людей рядом.

алла мазур рак

Мы желаем Алле Мазур крепкого здоровья и продолжаем следить за новостями.

алла мазур рак

Также читайте о диагнозе Янины Соколовой, которой удалось побороть болезнь.

Фото: Facebook Аллы Мазур

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости