Тріо "Мар’яничі" випустили драйвове відео на пісню "Бібліотечний рок н-рол" до Всеукраїнського дня бібліотек (ВІДЕО)

Тріо "Мар’яничі" випустили драйвове відео на пісню "Бібліотечний рок н-рол" до Всеукраїнського дня бібліотек (ВІДЕО)

Українське тріо "Мар’яничі" випустили яскраве відео на пісню "Бібліотечний рок-н-рол", у якому знялось 100 бібліотекарок. Дивіться новий кліп — в нашому матеріалі! 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек. Саме до цього дня тріо "Мар’яничі" приурочили прем’єру яскравого відео на пісню "Бібліотечний рок-н-рол".

Ця співпраця музикантів і бібліотекарів зовсім не випадкова. Хоча б тому, що лідерка гурту Мар’яна Савка очолює одне із найкреативніших видавництв в Україні — "Видавництво Старого Лева", а свого часу сама Мар’яна шість років працювала в Науковій бібліотеці ім. Василя Стефаника у Львові.

Пісню "Бібліотечний рок-н-рол" тріо "Мар’яничі" записали на студії FoniЯ Records. Слова і музика — Мар’яни Савки. Аранжування — Юрія Романіва та Сергія Гуріна. Операторка і режисерка кліпу — Олена Чернінька. Це вже п’яте відео Олени на сингли від тріо "Мар’яничі".

"Мар’яничі" випустили драйвове відео на пісню "Бібліотечний рок н-рол" до Всеукраїнського дня бібліотек - фото №1

Героїнями відео стало 100 львівських бібліотекарок на чолі з Ларисою Луговою — директоркою Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва, а також Тетяною Пилипець — директоркою Львівської міської бібліотеки для дорослих імені Романа Іваничука.

"Мар’яничі" випустили драйвове відео на пісню "Бібліотечний рок н-рол" до Всеукраїнського дня бібліотек - фото №2

Сьогодні в бібліотеках України — понад 50 тисяч бібліотечних працівників, переважно це жінки. Мені хотілося розвіяти суспільний стереотип про те, що бібліотекарка — це якась "синя панчоха", жінка, яка ховається від життя за стосами книжок. Насправді це далеко не так. Бібліотекарки — дуже драйвові і креативні. Що у відео "Бібліотечний рок-н-рол" й можна побачити: у цих жінок — прекрасне почуття гумору, багато внутрішньої свободи і невичерпний оптимізм!

— розповідає Мар’яна Савка.

Як постскриптум до ролика "Бібліотечний рок-н-рол" зібрано відповіді львів’ян на запитання: "Що з української літератури ви зараз читаєте?".

Дивіться та отримуйте безцінну дозу позитиву!

Читать также: Мар’яна Савка: цікаві факти про виконавицю, лідерку гурту "Мар’яничі", та прем’єра кліпу "Ваніль, кориця і шафран"

Також нагадуємо, що Ольга Сумська, Нікіта Добринін, Лєра Бородіна та інші зірки стали журі 11-го Одеського кінофестивалю.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости