Всесвітній день імунітету: Женя Кот назвав свої правила для підтримки доброго самопочуття

Всесвітній день імунітету: Женя Кот назвав свої правила для підтримки доброго самопочуття

Своїми звичками та порадами хореограф Женя Кот поділився за лаштунками шоу "Де логіка?" (Новий канал). Беріть слушні поради до уваги.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

Сьогодні у календарі свят є особлива дата. Всесвітній день імунітету — саме це свято відзначають у перший день весни. Тож саме сьогодні ми пропонуємо вам замислитися про те, як допомогти організму, аби він був завжди здоровим, а імунітет міцним.

Порадами поділився український танцівник та хореограф Євген Кот, який ще й став учасником вибухової весняної прем’єри — шоу "Де логіка?" (Новий канал).  

женя кот фото

Правило №1: Пити багато води

– Тут все зрозуміло без зайвих слів. Дієтологи радять вживати 1,5-2 літри на день. Та об’єми рідини, насправді, для кожного індивідуальні.

Правило №2: Правильно харчуватися 

– Та вживати додатково вітаміни та мінерали. Які саме? Проконсультуйтесь з лікарем, здайте кров на аналіз, і дізнаєтеся.

Правило №3: Щодня робити ранкову зарядку

– Будь-яка руханка після сну — найкращий варіант, аби день був вдалий. Вона розганяє кров, допомагає швидше прокинутись та запустити в організмі всі процеси. Також, ви можете цього навіть не помічати, але дає заряд бадьорості й енергії для організму та імпульс для продуктивної роботи мозку. 

женя кот фото

Правило №4: Загартовуватися

– Я люблю обливатися холодною водою. Зазвичай намагаюся робити це регулярно протягом року. 

Правило №5: Гуляти на свіжому повітрі

Правило №6: Відпочивати

– Час для відпочинку — обов’язкова справа. У жодному разі не забувайте про здоровий сон. Намагайтеся лягти трішки раніше, ніж відчуваєте. Не засиджуйтесь допізна у гаджетах чи перед телевізором. Дуже класно, якщо ви вимкнете екран за півгодини до сну. 

Правило №7: Не займатися самолікуванням

– Якщо ви раптом все ж застудилися чи просто маєте погане самопочуття — не намагайтеся вилікуватись самі. Проконсультуйтесь із лікарем. Це одне з моїх головних правил, адже так ефективніше. Особливо в умовах пандемії. 

– Я намагаюся дотримуватись усіх цих правил завжди, аби мати міцний імунітет, — каже хореограф. — Хочу зауважити, що в жодному разі не варто постійно перевтомлюватись та перенапружувати свій організм. В такому випадку навіть усі корисні поради та звички можуть принести шкоду. Робіть все в міру та відчувайте своє тіло. Будь-які правила мають бути не обов’язком, а власним бажанням. Усім міцного імунітету та здоров’я!

женя кот фото

А ще, до речі, імунітет покращує гарний настрій та саморозвиток! З цим вам допоможе Новий канал. З 9 березня о 19:00 стартує інтелектуально-розважальне шоу "Де логіка?" Там і Женю Кота побачите, і ще більш ніж півсотні зірок українського шоу-бізнесу. Не пропустіть!

Фото: Новий канал, Інстаграм Жені Кота

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости