Де взяти енергію та бадьорість? Поради від alyona alyona

Де взяти енергію та бадьорість? Поради від alyona alyona

Реперка аlyona alyona, яка нещодавно випустила новий альбом, дала кілька власних лайфхаків за лаштунками ImprovLiveShow. Візьміть до уваги та користуйтеся на здоров'я!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Другий сезон ImprovLiveShow, що показує Новий канал, набирає обертів. Щовівторка імпровізатори разом із зірковими гостями розважають себе та публіку. Та схожі шоу не завжди є під боком. Частіше треба рятуватися самим.

Як бути завжди у гарному настрої? Про це точно знає вічно усміхнена реперка alyona alyona. 

alyona alyona фото

Якогось особливого секрету бадьорості та гарного настрою я напевно, немаю, – зізнається вона за лаштунками ImprovLiveShow. – Думаю, що все залежить від погляду на ситуацію. Якщо сприймати те, що нас оточує, негативно, то діла не буде. Я на все дивлюся з позитивом. Є ситуації, які просто вибивають з колії на хвилину, а потім розумію – ніхто не вмер, нічого страшного не трапилося, життя нормальне. Треба простіше ставитися до певних речей і менше брати їх близько до серця. 

А от де підживитись енергією, хітмейкерка знає точно.

alyona alyona фото

Мене найбільше заряджає спілкування з людьми, – ділиться alyona alyona. – Люди– живі. У кожного є своя класна енергетика. Якщо нею обмінюватися, то це діє, як суперпідзарядка для організму. 

Дивіться повний випуск ImprovLiveShow з AlyonaAlyona, Артемом Пивоваровим та Анатолієм Анатолічем на сайті та YouTube Нового каналу. А свіжі порції імпровізацій вмикайте щовівторка о 20:00 в ефірі телеканалу.

Також нагадаємо, alyona alyona выпустила клип "Світ потребує краси".

Фото: Новий канал

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости