Присвята дітям України: "Океан Ельзи" та alyona alyona випустили пісню "Країна дітей" з важливою місією

Присвята дітям України: "Океан Ельзи" та alyona alyona випустили пісню "Країна дітей" з важливою місією

До важливого свята — Міжнародний день захисту дітей — alyona alyona та "Океан Ельзи" презентували спільний кліп "Країна дітей". Зустрічайте новинку!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Сьогодні до уваги прихильників та всіх небайдужих українців вийшла спільна робота реперки alyona alyona та культового гурту "Океан Ельзи", приурочений до Дня дітей 2021.

Слова пісні "Країна дітей" написав письменник Сергій Жадан та Альона Савраненко, а музику Святослав Вакарчук

Відео до пісні знято на початку травня у місті Лисичанськ на сході України. Головними героями стали діти від 8 до 13 років, які проживають там. До речі, вийшли одразу дві версії пісні з важливою місією.

країна дітей

Про це та інше говорить реперка alyona alyona.

alyona alyona
alyona alyona
співачка
 

"Країна дітей" — присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів. Прем’єра в День захисту дітей – це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їх безвідповідальних та жорстоких рішень. Пишаюся тим, що трек був створений саме з Океаном Ельзи — легендарним гуртом. Разом ми довго міркували, як поділитися з вами історією, яка болить у наших серцях не один рік. Тому після творчих роздумів було вирішено зробити дві версії трека.

Серед моїх підписників багато дітей з різних регіонів країни, зокрема тих, які вимушені були покинути східну Україну. Для мене велика честь сказати кілька слів про них, висловити їм свою підтримку і слова вдячності саме в тій манері, в якій я це вмію робити найкраще — присвятити трек.

 

Пропонуємо вам оцінити новинку!

Також не пропустіть календар свят червня.

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости