До Міжнародного дня захисту дітей співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

До Міжнародного дня захисту дітей співачка TAYANNA випустила власні дитячі казки

До Міжнародного дня захисту дітей TAYANNA опублікувала на своєму YouTube-каналі колискову та чотири казки в аудіо-форматі, які сама ж і написала.  Більше по темі читайте далі у нашому матеріалі.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Співачка розповідає, що ідея створення такого проекту виникла у неї кілька років тому, після відвідування дитячого будинку. Побачивши сум в очах дітей, що ростуть без батьків, вона відчула, що має зробити для них щось особливе. Ідея визріла у формат аудіо-казок, які мали б створювати ефект присутності рідної людини. 

Ось що говорить співачка TAYANNA про цю свою ініціативу:

таянна сказки
 

Я вирішила записати казки у аудіо, щоб дітки перед сном могли їх слухати і думати, ніби це мама їм читає, а потім співає колискову. Це важлива традиція із минулого, яка робить дитячу психіку більш захищеною, а самих дітей — впевненішими в собі. Мені, до речі, мама та бабуся постійно співали перед сном, тому я вирішила створити родинну колискову і поділитись нею з усіма.

До сьогоднішнього релізу TAYANNA розповідала ці казки своєму синові Данієлю — він був їхнім першим слухачем. Власне, всі ідеї для казок та колискових народились, коли Даніель засинав в обіймах мами, а вона уявляла, яку життєву мудрість хотіла б передати йому так, щоб він зрозумів і йому було цікаво слухати. Казки вийшли універсальними: їх можуть слухати як немовлята, так і діти до 8 років, бо в кожній є певна мораль та цікаві, прості образи (лісові істоти, павучки, природні явища). 

TAYANNA книга сказок

У процесі записутакож брала  участь співачка та актриса Марта Адамчук. На YouTube-каналі TAYANNA опубліковано чотири казки ("Хмаринки", "Лісові герої", "Світло", "Біла історія") та одна колискова.

Як вам така ініціатива співачки?

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости