Народна музика в міксі з сучасним саундом: Hutsul Planet випустили новий альбом "Весняні Думи"

Народна музика в міксі з сучасним саундом: Hutsul Planet випустили новий альбом "Весняні Думи"

Новий музичний реліз "Весняні Думи" від проекту з Коломиї руйнує стереотипи шоу-бізнесу! Проект із Коломиї Hutsul Planet, який позиціонує себе гуцульським проектом номер один у світі, презентує новий альбом. Новинка уже доступна на всіх музичних стрімінгових платформах

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
Related video

На початку квітня Hutsul Planet випустив свій дебютний альбом "Музика Гір" (The Music Of The Mountains), опісля чого презентував в мережі три унікальні анімаційні історії про гуцулів та Гуцульщину. Не минуло й двох місяців від першого релізу, як Гуцули представили свій другий альбом "Весняні Думи". Це по суті руйнує усталені норми шоу-бізнесу і випробовує абсолютно новий підхід до стратегії запуску музичних релізів. 

Гуцули — люди особливі — творчі, вільні, не зв’язані жодними стереотипами чи рамками. Більше того, відкрию вам секрет: на 2021-ий у нас заплановано вихід ще й третього альбому. Ми ловимо той стрімкий творчий потік, в якому опинилися, — і щасливі презентувати Україні та світові нову гуцульську музику, в основі якої — наші традиційні мелодії і найкращі взірці українського фольку.          

— каже засновник проекту Hutsul Planet Михайло Балух.

Народна музика в міксі з сучасним саундом: Hutsul Planet випустили новий альбом "Весняні Думи" - фото №1

В альбом "Весняні Думи" увійшло дев’ять треків. Поряд зі знаними українськими народними піснями "Косарі", "Вербова Дощечка", "Іванку" в оригінальних аранжуваннях — це і авторські композиції Михайла Балуха: "Довгожданий Дощ", "Мальована Пісня", "Весняні Думи". А також — музично нові версії народної пісенної спадщини: "Крила Любові", "Веснянка", "Сум Вівчара". Новинка від HP — ще один потужний музичний реліз від Гуцулів, покликаний зберегти та примножити традиційну пісенну творчість унікальної етнічної групи українців гуцулів й надати їй нового звучання, а відтак — другого дихання.

В основу обкладинки альбому "Весняні Думи" лягла картина знаменитого в Україні та світі гуцульського художника Мирослава Ясінського із циклу "Зґарди". Дивіться відео про її створення.

Утім, Hutsul Planet — це не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проект, діяльність якого поширюється на підтримку різних проявів гуцульської ідентичності. 

На даному етапі проект співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним. Цими днями HP працює над створенням двох кліпів на сингли зі щойно виданого альбому "Весняні Думи".

Не пропустіть: аніматори з Коломиї представили новий мультик про гуцулів "Ой зацвіли фіалочки".

Фото: прес-служба

Подписаться Подписаться

Сейчас читают

Последние новости