"Ти ніби жива, але не живеш": Sonya Kay відверто розповіла про депресію та випробування

"Ти ніби жива, але не живеш": Sonya Kay відверто розповіла про депресію та випробування

Смерть батька, коронавірус матері та глибока депресія. Що довелось пережити співачці Sonya Kay у період тимчасового затишшя та чи повернеться до співочої кар’єри — читайте далі. 

Оценка
- 4.67 из 5 возможных на основе 3 голосов

Відома українська співачка Sonya Kay пережила дуже непростий період у житті. Непростими емоціями артистка ділиться з прихильниками:

соня кей

На жаль, так трапилось, що не стало мого батька,  і це для мене та для моєї мами стало великою трагедією. Я довго страждала, плакала і цей стан переріс у глибоку депресію,  на той момент я не могла ні про що думати взагалі, тимпаче про продовження кар’єри,

— коментує співачка.

Життя розділилось, і впродовж півтора року на Sonya Kay нахлинули нові випробування, які здатні пройти лише найвитриваліші. У період коронавірусної інфекції сумна звістка про захворювання мами стала справжнім шоком. 

соня кей мама

Лікарі сказали, що стан важкий і нам треба надіятись на чудо, що шанси 50 на 50. Коли я дізналась про це, я ридала дуже довго, але розуміла, що я маю бути сильною для мами і не показувати їй свої справжні емоції. На той момент коли ми дізналися що мама захворіла  на коронавірус, у мого чоловіка був день народження, ми були в Херсоні і одразу прийняли рішення поїхати в Чернівці! Почали шукати ліки, які було дуже важко знайти, передавали їжу в лікарню і робили все для того, щоб мама ні за що не переживала і мала позитивний настрій,

— констатує Sonya.

Саме ці випробування дали зрозуміти співачці, що вона сильна не лише фізично, а й морально. Незважаючи на протяжну депресію та стан не визначеності, Sonya Kay завдяки підтримці близьких та шанувальників знайшла сили вийти з неї та приступити до створення музики.

Ти ніби жива, але не живеш. Не було жодної мотивації щось робити. Якби не моя мама, мій чоловік, мої близькі друзі, моя команда та шанувальники, які робили все для того, щоб я вийшла з цього, то я не знаю чи вийшла б я з цього стану взагалі. Вони мої рятівники, і я буду вдячна їм завжди!

Зараз співачка наполегливо працює над міні-альбомом та вже невдовзі повстане у новому образі, який підготувала зі своєю командою. Це буде інша Sonya Kay. 

соня кей новости

Будемо дивувати новими крутими образами та стилем. Ми дуже довго та старанно працювали над всім з моєю командою, Вадимом Поротковим та Аішою Мілевською. Вони в мене найкращі!,

— резюмувала співачка.

Ми бажаємо співачці успіхів та продовжуємо слідкувати за її успіхами.

Також сьогодні обговорюють трагедію в житті Шерон Стоун.

Фото: соцмережі

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости