"Місто весни": "Океан Ельзи" та "Один в каное" презентували дуетний кліп

"Місто весни": "Океан Ельзи" та "Один в каное" презентували дуетний кліп

Цього тижня є чудові музичні новини для прихильників  "Океан Ельзи" та "Один в каное". Вони презентували дуетний кліп. Зустрічайте прем'єру "Місто весни"!  

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

В кулуарах давно обговорювали можливість такого дуету і ось нарешті ми всі дочекались.  "Океан Ельзи" та "Один в каное" записали разом композицію "Місто весни".

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який нещодавно став батьком, як виявилося, вперше присвятив пісню Львову:

Святослав Вкарчук
Святослав Вкарчук
лідер "Океану Ельзи"
 

27 років існує група "Океан Ельзи" і за цей час я не написав жодної пісні про Львів, хоча дуже хотів. Просто я не вмію писати пісень "на злобу дня". Взагалі не вірю, що можливо так створити пісню, яка буде жити. А зараз у моєму житті той час, коли через різні обставини я по іншому усвідомив значення рідного Львова для мене. Коли ставлення до міста через роки викристалізувалось у тиху, але вічну любов. Коли ти просто розумієш, що це найкраще місце на Землі для тебе було, є і буде.

Коли почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню, з абсолютно львівським артистом, хто в мене теж асоціюється зі Львовом та ще й пісня від початку була акустичною, то уявити когось іншого, ніж "Один в каное", було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!"

Ірина Швайдак з гурту "Один в каное" додає:

ирина швайдак

Я добре пам'ятаю, як Святослав казав, що написав цю пісню на одному подиху за дуже короткий час. Для мене, як авторки власних пісень, цей стан дуже знайомий і цінний. Пісні, які пишуться на одній хвилі зазвичай "дихають" від самого початку. Тож нашим основним завданням було не нашкодити: не змінити до непізнаваності, не згубити душі пісні, але відчути і підхопити той настрій, який в ній є.

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новинку. Зустрічайте: "Океан Ельзи" та"Один в каное"  "Місто весни"!

Також читайте, як Катя Осадча та Юрій Горбунов назвали молодшого сина.

Фото: соцмережі

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости