SONYA KAY повертається на сцену та презентує новий альбом "Драйв"

SONYA KAY повертається на сцену та презентує новий альбом "Драйв"

Нещодавно українська співачка SONYA KAY заявила про повернення на сцену. І цієї п'ятниці вона презентує новинку "Драйв". Не пропустіть!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Майже півтора роки артистка стояла на роздоріжжі, проте опанувала себе та презентує альбом пісень, який включає в собі: "Драйв", "Крихітку", "Забери" та "Відчувай". 

SONYA KAY поділилась емоціями:

SONYA KAY драйв

Драйв в мене асоціюється з тим, що я їду в автівці з відкритими вікнами і на повну гучність слухаю цей трек. Крихітка — це про кохання, яке не мало продовження. Забери — це танцювальна пісня для клубу, для танц. полу і просто для класного настрою. Відчувай — це про ніжне, прекрасне, тепле кохання.

Над альбомом артистка працювала з командою майже півроку. Саме він є початком нового витка SONYA KAY.

Ми дуже ретельно працювали над кожним треком і я точно знаю, що вони зачеплять слухача і кожен зможе знайти, щось для себе в цьому міні альбомі. Мій альбом це справжній драйв емоцій,

— доповнює співачка  

Варто додати, що SONYA є вкрай самокритичною та розраховує на підтримку прихильників, адже новий альбом та початок Нової співачки став можливим після заклику шанувальників до повернення. 

SONYA KAY драйв

Я людина дуже самокритична, але хочу сказати, що я дуже задоволена тим, як все вийшло. Люблю експериментувати над стилем і думаю, що це добре, так як артист має завжди робити щось нове, щоб на нього було і цікаво дивитись і слухати,

— резюмувала артистка.

Зустрічайте новинку!

Альбом "Драйв" для скачування доступний далі.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости