5 причин відвідати перший сольний концерт "Мои Правила" співачки Uliana Royce

5 причин відвідати перший сольний концерт "Мои Правила" співачки Uliana Royce

Співачка і блогер нового покоління Uliana Royce разом зі своєю командою продовжують дивувати. 22 жовтня у Києві відбудеться її перший сольний концерт "Мои Правила". 

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Редакція HOCHU.ua підготувала для тебе 5 причин, чому варто побувати на першому сольнику Uliana Royce.

5 причин відвідати перший сольник "Мои Правила" Uliana Royce

концерт Uliana Royce в киеве

1. Для повного занурення в атмосферу концерту будуть використані світлові ефекти, іллюмінація і незвичайні декорації, а балет і діджей допоможуть глядачам відчути себе частиною "Правил Uliana Royce". Крім того, на концерті будуть представлені як впізнавані треки, так і абсолютно нові пісні, які увійдуть до майбутнього альбому. Стиль і звучання якого — це новий етап у житті артистки. 

Станьте свідками мого переродження і історії, якою я збираюся поділитися з вами зовсім скоро! Над концертом працює команда моєї мрії і за сумісництвом супер люди. Режисер — Олексій Бондар, який також і режисер ряду моїх перфоменсів. Хореографами стали — Дмитро Присташ, Полякова Анастасія і Тимур Москальчук,

— каже співачка.

2. У червні цього року, разом зі своєю командою артистка екранізувала EP "Мои правила" у вигляді dance performance відео, знятого на даху будівлі, що зводиться, який складається з шести різних постановок, серед них роботи на треки My Love, Sayounara, "Покохала" і "Мои правила". 

3. Декілька місяців тому Uliana Royce встигла потрапити у тренди TikTok, набравши на одному зі своїх відео на пісню "Мои правила" більше 10 млн переглядів. Не менш популярні ще два треки артистки Sayounara та "Покохала", написані Артемом Пивоваровим. "Покохала", за словами Уляни, це її історія про перше кохання, а Sayounara —  це історія в японо-корейській стилістиці, дія якої відбувається на стику двох реальностей. Саме ці треки, а також нові з майбутнього альбому, зможуть почути відвідувачі першого концерту Uliana Royce.

4. Uliana Royce — це нове дихання в українському шоу-бізнесі. Справжнє прізвище дівчини — Лисенко, а Royce — це псевдонім, який має цікаву історію появи. 

концерт Uliana Royce в киеве

З самого початку творчої кар’єри, мені хотілось мати псевдонім, але як жартують у нашій родині: "Beyonce" вже був зайнятий". Я довго думала, який він має бути. І, мабуть, космос вловив мої сигнали, бо випадково я наштовхнулася на британське  ім’я Ройс, яке означає "принц". Моя дебютна пісня була про принцесу і я позиціонувала себе як принцеса. І за сумісництвом з іншими іменами, на другому місці було "Уляна", я подумала, що це доля і влучне поєднання. Так з’явилася Uliana Royce, а англійською, тому що у мене грандіозні плани на майбутнє,

— розповідає співачка і блогер. 

5. Для  Uliana Royce дуже важливий стиль, вона полюбляє яскраві образи і неординарний одяг. Над її образами для виступів працює команда професіоналів: стиліст Євгенія Скварська, мейкап-артист Даша Тайвас і стиліст по волоссю Ірис Онуфрієнко. Спеціально для концерту "Мои правила", для співачки готується одразу декілька нових образів стилістом Марго Шекель, які можна буде побачити вже зовсім скоро.

концерт Uliana Royce в киеве
 

А ти плануєш відвідати перший сольний концерт Uliana Royce?

концерт Uliana Royce в киеве

Також дізнайтеся, як проходить творчий день Uliana Royce.

Фото: пресслужба

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости