Суспільне самостійно проведе й транслюватиме Нацвідбір на "Євробачення-2022"

Суспільне самостійно проведе й транслюватиме Нацвідбір на "Євробачення-2022"

Суспільний мовник самостійно транслюватиме Національний відбір та міжнародний Пісенний конкурс "Євробачення-2022". Для виготовлення телеверсії Нацвідбору, постановки виступу переможця, а також резервної телеверсії виступу, Суспільне оголошує мистецький конкурс. Більше подробиць — дізнайтеся далі!

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов

Приймання заявок триває з 8 по 24 жовтня 2021 року.

За умовами конкурсу, учасник-переможець має:

Суспільне самостійно проведе й транслюватиме нацвідбір на "Євробачення-2022" - фото №1
Суспільне самостійно проведе й транслюватиме нацвідбір на "Євробачення-2022" - фото №2
  • створити телевізійну версію Національного відбору ПКЄ-2022;
  • створити резервну телевізійну версію виступу переможця Національного відбору для показу під час проведення ПКЄ-2022  в Італії;     
  • забезпечити реалізацію аудіовізуального та художнього рішення виступу переможця Національного відбору (постановка номера) під час проведення ПКЄ-2022  в Італії.

До забезпечення реалізації телеверсії Національного відбору ПКЄ-2022 має увійти:

Суспільне самостійно проведе й транслюватиме нацвідбір на "Євробачення-2022" - фото №3
  • проведення попереднього відбору виконавців, формування Журі Національного відбору, забезпечення прозорого голосування глядачам; 
  • пропозиції щодо локації, сценічного рішення та режисерського бачення (постановка номерів учасників та створення образів виконавців), проведення репетицій, забезпечення створення телевізійної версії Національного відбору (включно з розробкою і виготовленням айдентики та графічного пакета) та, за необхідності, передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного мовлення).

Початок трансляцій Національного відбору ПКЄ-2022 має відбутися не пізніше 12 лютого 2022 року.

Опис та відео презентації художнього рішення виступу виконавця під час прямої трансляції ПКЄ-2022 мають бути готові 4 березня 2022 року.

Суспільне самостійно проведе й транслюватиме нацвідбір на "Євробачення-2022" - фото №4

Для участі в конкурсі кандидати повинні в період з 08 жовтня 2021 року по 24 жовтня 2021 року (включно) заповнити форму реєстрації на участь у мистецькому конкурсі. З детальнішою інформацією та переліком документів для реєстрації можна ознайомитися тут

Нагадаємо, цьогоріч закінчився трирічний меморандум між Суспільним мовником та СТБ. Оскільки сторони мали різні погляди щодо подальших умов взаємодії, то ухвалили рішення про завершення співпраці.

Читать такжеОрганізатори оголосили дати проведення "Євробачення"-2022

Подписаться Подписаться

сейчас читают

Последние новости