Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях

Вот это понедельник: сразу два роскошных мужчины заставили наши сердца трепетать. Стало известно, что украинский «парубок» Сергей Притула женился на очаровательной блондинке из Донецка, а голливудский ковбой Роберт Дауни-мл. отпраздновал.... 10-тую годовщину брака.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
ЧИТАЙ ТАКЖЕ - Как Владимир Дантес сделал предложение в прямом эфире: еще одна свадьба в шоу-бизнесе

О свадьбе телеведущего Притулы написали все украинские таблоиды, что вызвало в Сергее волну ответных чувств. На своей странице в Фейсбук 34-летний Притула сделал заявление в сторону прессы и поклонников.

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №1 Відверто кажучи, я не сподівався такого ажіотажу в соцмережах та ЗМІ щодо свого одруження. Як би там не було, вважаю за потрібне розставити кілька крапок над «і». По-перше, я хочу сказати, що я максимально щасливий мужчина, який має радість зранку йти на роботу, а ввечері, підстрибуючи, повертатися додому, де мене чекає любляча дружина.

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №2


Читайте также: Сергей Притула достоин титула «идеальный папа»

По-друге, всім тим, хто пише усіляку брєдятіну типу «покинув жінку з малою дитиною» і т.п., хочу повідомити і пояснити, що іноді бувають ситуації, коли двоє людей приймають рішення жити окремо. Так часом трапляється. Не я перший, не я останній. При цьому, жодна сторона не потребує ваших співчуттів чи зітхань. У нас з Юлею є максимальне порозуміння 80-го левелу щодо виховання Дмитра Сергійовича. 

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №3


Читайте также: Сергей Притула: Разрушить дружбу - дело секунды, а сберечь - тяжелый труд

По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати.Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото.

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №4


Читайте также: Эксклюзив от Ольги Фреймут: Я единственная женщина в жизни Притулы

І зрештою… я знаю, що у найближчих 1-2-3 дні дуже охочі до сенсацій та скандалів журналісти та допитливі дописувачі будуть копирсатись у наших родослівних, будуть вигадувати заголовки статей, які не відображають дійсності, але забезпечують певну кількість переглядів сторінки чи сайту. Усім небайдужим юзерам та колегам по цеху повідомляю: "Панове, мою дружину звати Катерина Вікторівна Притула. Якщо у когось будуть виникати запитання до членів її родини, то будьте ласкаві звертайтесь до цікавих вам адресатів напряму. Прошу журналістське товариство дуже добре підбирати слова і власні умовиводи, позаяк жодних коментарів ми не збираємось давати і все, що ви скажете, буде сприйнято мною, як зазіхання на наше особисте життя. Навіщо нам ускладнювати один одному стосунки?"

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №5

Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається. Бажаю всім максимально перейматись власним життям, життям ваших родин, а не життям інших людей. Будьте щасливі,як і ми!!!!усе, я Тебе кохаю!!! Будьмо, гей!!!!!
Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №6

Счастливы в браке: Сергей Притула и Роберт Дауни-мл. откровенно о своих семьях - фото №7

 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости