Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах

Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах

"Океан Ельзи" отсняли новый клип необычного стиля "Життя починається знов", в котором сочетаются два формата — короткометражного фильма и социальной рекламы.

Оценка
- 4.5 из 5 возможных на основе 2 голосов
ЧИТАЙ ТАКЖЕ - Кристина Агилера представила новое видео Your Body

Такая оригинальная идея родилась у Святослава Вакарчука в ходе совместного обсуждения съемок режиссером-оператором клипа Владимиром Шкляревским и продюсером съемок Виталием Климовым.

Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах - фото №1

Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах - фото №2

Під час обговорення мені на думку спала така класична порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в Україні та люди такого ж віку в західному світі. У нас незалежно від соціального статусу, матеріального достатку, старші люди почуваються більш пригніченими, ніж на Заході, чи, наприклад, в Індії, де рівень життя подекуди значно нижчий, ніж у нас. Отже, справа не стільки і не тільки в добробуті, матеріальному забезпечені, а в більш відкритому, щирому ставленні до життя, а також у таких базових цінностях, як особиста внутрішня свобода і взаємоповага незалежно від віку, статусу та поглядів.

Читайте также: Про Океан Эльзы снимут фильм

Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах - фото №3

Новый клип "Океан Ельзи": трогательная история о пенсионерах - фото №4

Цим нашим відео хотілось показати, що незалежно від того, як складаються обставини - у кожного особисто, у суспільстві в цілому, - є привід над чим задуматись, що згадати, проаналізувати та не має жодного приводу нічого не робити. Адже, на мою думку, щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки

Клип снимался летом 2015 года под Киевом. Даже несмотря сильную жару, физическую и психологическую усталость, все работали очень ответственно.
 

Подписаться Подписаться
Новости партнеров

сейчас читают

Последние новости