6 простих вправ, які відділяють вас від ідеального преса (ВІДЕО)

6 простих вправ, які відділяють вас від ідеального преса (ВІДЕО)

Раніше ми писали, як легко позбутися складок на спині, а тепер розповімо, які вправи допоможуть зміцнити м’язи живота. Вони дуже прості та водночас дієві, тож стануть у пригоді тим, хто віддає перевагу домашнім тренуванням. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Найчастіше зайві кілограми “люблять” відкладатися саме у тій зоні, в якій їх найскладніше скинути - зоні живота. Втім, немає нічого неможливого! Тож ділимося з вами вправами, які є найефективнішими для схуднення в животі. Про це пише РБК-Україна. 

► Скручування "велосипедом". Щоб виконати цю вправу, ляжте на спину, закиньте руки за голову та розведіть лікті. Підніміть ноги, зігнувши їх у колінах під кутом 90°. Поверніть верхню частину тіла, підтягуючи лівий лікоть до правого коліна та випрямляючи ліву ногу. Тепер поміняйте сторони та підтягніть правий лікоть до лівого коліна.

► Планка. Станьте на передпліччя: лікті розташуйте під плечима, ноги витягніть прямо. Тримайте своє тіло рівно, не дозволяючи попереку провисати. Стійте в такому положенні, зберігаючи напруження у всьому тілі.

Читати такожГантелі, скакалка чи м'яч? Фітнес-тренер назвала спорядження для тренування вдома

► Підйом ніг. Ляжте на спину, витягніть ноги, а руки розмістіть під стегнами по боках. Тримайте ноги прямими, коли підійматимете їх під кутом 90°. Після цього повільно опустіть ноги вниз, не торкаючись землі.

► Бокова планка. Для виконання цієї вправи, ляжте на лівий бік, спершись на лівий лікоть. Стопи розмістіть одна на одну, після чого відірвіть стегна від землі. Тримайте тіло рівно. На деякий час затримайтесь у цьому положенні.

► Альпініст. Станьте у положення для відтискань від підлоги. Своє ліве коліно підведіть до грудей, потім поверніть у початкове положення. Зробіть те саме з правим коліном. Важливо при цьому не торкатися колінами землі.

► “Удари” ногами. Ляжте на спину та покладіть руки з боків чи під стегна. Не піднімаючи поперек з підлоги, починайте по черзі махати ногами вгору і вниз.

Читати такожТіло як у Лари Крофт: програма тренувань від тренера Алісії Вікандер

Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація щодо здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

Також раніше ми писали, коли займатися спортом. З цими порадами експертів ваші тренування стануть і корисними, і результативними.

Фото: freepik.com

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини