Підступні шкідники: копійчані засоби, що допоможуть позбутися личинок хруща на городі

Підступні шкідники: копійчані засоби, що допоможуть позбутися личинок хруща на городі

Шкідники на городі - це напасть, яка може вражати грядки як аматорів, так і досвідчених господарів. Якщо ви вже знаєте, як позбутися слимаків, то вам стануть в пригоді й засоби, які допоможуть позбутися личинок хрущів.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Читати також5 корисних ідей повторного використання старого садового шлангу

Ці комахи лише здаються безпорадними й невинними. Насправді це - одні з найпідступніших шкідників для сільськогосподарських культур. Вони об'їдають молоде листя та квітки плодових дерев та кущів, знижуючи їх врожайність. А личинки хрущів живуть в грунті, де підгризають моркву, буряки, картоплю тощо. Разом із theLime розповідаємо, які народні засоби допоможуть можна позбутися і личинок, і самого хруща.

Спирт

Розчин розводимо прямо на городі, безпосередньо перед обробкою, адже спирт швидко вивітрюється. Розводимо спирт із водою: на 10 л знадобиться приблизно 20 крапель спирту. Обробляємо город.

Настій з лушпиння цибулі

Готуємо розчин. Для нього насипаємо велику кількість лушпиння цибулі у відро і розбавляємо водою (в пропорції 1:3). Цю суміш настоюємо впродовж 3-5 днів. Щоб концентрація була не такою сильною, перед обробкою розводимо рідину з водою у співвідношенні 1:1.

Йод

На відро води (10 л) беремо приблизно 20 крапель йоду. Цим розчином обробляємо рослини та грядки. Через 5 днів процедуру слід повторити. 

Читати такожПосадіть ці 3 рослини на дачі і гризунів там ви більше не побачите

Також ми писали, як посіяти моркву, щоб перші паростки проклюнулись все за три дні. Тим паче, що тепер ви знаєте, як їх вберегти від шкідника.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини