Щоб не зіпсувати шашлик: яке м’ясо не можна смажити разом з овочами

Щоб не зіпсувати шашлик: яке м’ясо не можна смажити разом з овочами

Немає простішої кулінарної ідеї, ніж посмажити м’ясо на вогні. Всі люблять апетитний шашлик. Втім, є основоположні правила, які не можна порушувати, якщо не хочете перетворити обід на природі на катастрофу. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Читати такожСимвол столиці: домашній Київський торт за рецептом Клопотенка (РЕЦЕПТ)

Багато хто любить разом із м’ясом смажити овочі. Це дуже зручно, адже дозволяє одночасно приготувати і шашлик, і гарнір. Та, як повідомляє Pixelinform, прагнучи заощадити час, можна легко зіпсувати все частування. Адже так соковитий гарнір ризикує перетворитись на катастрофу.

М’ясо, яке краще смажити окремо

Не все м’ясо гарно себе веде разом з овочами. Свинину і курку готують окремо - овочі нанизують на інший шампур. Виняток - лише цибуля. 

Річ у тім, що овочі готуються швидше. А отже, поки м’ясо просмажиться, помідори, баклажани чи кабачки перетворяться на неапетитну горілу кашу без власної консистенції. 

Та є і винятки

Це правило іноді можна порушувати - якщо обставини дозволяють. Є сенс перемежати м’ясо з овочами, якщо м’ясо готується швидко. Наприклад, яловичина або невеликий кубик м’яса (скажімо, розміром 3 на 3 см) просмажиться швидше. 

Читати такожПриготуйте раз - і це стане вашою коронною стравою: фантастична запіканка з сиром (РЕЦЕПТ)

Тоді можна сміливо чергувати основний інгредієнт із грибами, перцем, кабачками тощо. Також ми розповідали, як приготувати шашлик у духовці

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини