Так просто ще не було: 4 перевірених способи відокремити жовток від білка

Так просто ще не було: 4 перевірених способи відокремити жовток від білка

Для багатьох страв та десертів потрібні не цілі яйця, а лише білок - як для неймовірних бісквітів - або лише жовток. Справжньою проблемою це стає, якщо таких відокремлених яєць потрібно багато.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Розповідаємо про чотири способи, як ефективно відокремити жовток від білка. Деякі з низ передбачають використання інструментів, інші - ні. 

Читати такожВсього 15 хвилин - і готово: елементарний рецепт плавленого сиру

Спосіб №1: пластикова пляшка

Розбийте необхідну кількість яєць до однієї миски. Візьміть чисту та суху пластикову пляшку, трохи стисніть її, прикладіть до жовтка та відпустіть. Після цієї маніпуляції жовток тягнеться всередину. Перелийте його в іншу посудину і повторіть з усіма наступними жовтками. Це найшвидший спосіб відділити багато жовтків.

Спосіб №2: столова ложка

Відбийте край яйця та обережно вилийте його в миску. Великою ложкою, нахиляючи тарілку, підніміть жовток за допомогою краю ложки. Перенесіть жовток в іншу миску. Перед цим бажано трохи постукати ложкою по краю, щоб стік зайвий білок.

Спосіб №3: руками

Вибийте в велику суху та чисту миску всі яйця, які треба відокремити. Вимийте руки - що важливо, після контакту зі шкаралупою, а не до. Висушіть їх повністю. 

Занурте руку в миску. Дістаньте пучками пальців жовток. Обережно, щоб не розірвати його, пальцями відокремте від білка. Перенесіть жовток до іншої миски. Повторіть з усіма яйцями.

Спосіб № 4: шкаралупою

Надбийте яйце і роз’єднайте шкарлупу на дві половинки. Тримайте надбите яйце над мискою і обережно перекладайте жовток з однієї частини шкаралупи до іншої, поки білок повністю не стече. Перекладіть жовток в інший посуд.

Читати такожКращі, ніж магазинні: ідеальні домашні ласощі з трьох інгредієнтів (РЕЦЕПТ)

Обирайте той спосіб, який вам більше до душі. Але ще слід знати, як правильно розбити яйце - від цього залежить, чи буде жовток цілим і чи буде вам що відокремлювати від білка.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини