Без борошна та яєць: за такі деруни можна душу продати (РЕЦЕПТ)

Без борошна та яєць: за такі деруни можна душу продати (РЕЦЕПТ)

Якщо ви вже знаєте, як найсмачніше приготувати молоду картоплю, зверніть увагу на цей рецепт дерунів. Вони виходять дуже смачними, а хитрість полягає у тому, щоб не додавати борошна і яєць.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Читати такожІдеальний сніданок: голод не повернеться до обіду (РЕЦЕПТ)

Багато кулінарів вважають, що без яєць та борошна деруни просто розваляться в процесі смаження і не будуть мати потрібної консистенції. Насправді ж із цих звичних компонентів часом може бути більше шкоди, ніж користі. Тому Pixelinform розповідає, як можна обійтися без цих продуктів.

Секрет - у картоплі

Якщо у вас є можливість вибрати картоплю для дерунів - зробіть це. Обирайте сорти із жовтим забарвленням шкірки.

Правильне подрібнення

За звичкою багато хто вибирає велику або середню тертку. Так виходять дуже хрумкі деруни. Але вони мають істотний недолік – вони смачні лише кілька хвилин після смаження. Тому краще вибрати або м’ясорубку або дрібну тертку.

Сметана

Саме цей компонент дозволить зробити деруни смачними, ніжними та красивими. Також певна частка кислоти, що є у сметані, захистить картоплю від зміни забарвлення. Її треба зовсім мізер - близько столової ложки на велику миску тіста.

Читати такожКласичні кекси на кефірі: 30 хвилин - і можна ставити чайник (РЕЦЕПТ)

Кришка

Під кришкою деруни набувають особливо ніжної консистенції. Але в такому випадку готувати їх потрібно правильно. Спершу слід обсмажити страву з одного боку - до появи апетитної скоринки. Лише потім перевертаємо та доводимо до готовності під кришкою. Також ми писали про те, як правильно зварити рис.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини