19 вересня — Михайлове чудо за старим календарем: що не можна робити в цей день

19 вересня — Михайлове чудо за старим календарем: що не можна робити в цей день

19 вересня святкують Михайлове чудо за старим календарем. Що це за свято і що не можна робити цього дня? Про головні заборони читайте у нашому матеріалі на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Раніше в Україні Михайлове чудо відзначали 19 вересня, але цього місяця ПЦУ та УГКЦ прийняли рішення перейти на новий календар і це свято перенесли на 6 вересня. Однак багато вірян продовжують відзначати свята за старим календарем, тому напередодні цієї дати ми публікуємо актуальну інформацію про Михайлове чудо.

Архангел Михайло є главою ангельського воїнства, яке охороняє Божий закон і захищає душі померлих, а також бідних, хворих і нужденних. Михайло підняв на небо душі Авраама і Діви Марії, а також досі охороняє браму раю.

Читати такожДень пам'яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії: найсильніша молитва до святих про щасливу долю

Цікаво, що архангел Михаїл також вважається покровителем міста Києва. Багато хто пам'ятає скульптуру архангела Михайла на Майдані Незалежності у столиці України.

Згідно з народними віруваннями, у день святкування архістратига Михаїла здійснюються мрії та виконуються бажання. Тому віряни моляться святому і зазвичай просять про найважливіше у своєму житті. Однак потрібно знати про те, що не можна робити на це свято.

Що не можна робити на Михайлове чудо

  • Цього дня не рекомендується займатися фізичною працею чи роботою на городі.
  • Строго заборонено брати участь у сварках, вимовляти лайки чи ображати інших людей.
  • Не рекомендується також займатися рукоділлям.
  • Не можна пити алкоголь.
  • Не можна брехати, бо це може призвести до біди.
  • Не варто мити голову цього дня, тому що можна "змити розум".

Читати такожЩо робити в саду та на городі у вересні 2023: посівний календар

Також нагадаємо, раніше ми ділилися з вами інформацією про державні та професійні свята у вересні 2023. Весь перелік важливих дат ви можете знайти за посиланням.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини