Залишає телебачення? Катя Осадча вперше зізналася, чи повернеться до професії ведучої (ВІДЕО)

Залишає телебачення? Катя Осадча вперше зізналася, чи повернеться до професії ведучої (ВІДЕО)

Катерина Осадча змінила ефектні капелюхи на ділові костюми. Це пов’язано з тим, що раніше вона була незмінною ведучою програми "Світське життя", в якій розповідала про український шоу-біз. Однак після повномасштабного вторгнення знаменитість очолює проєкт "Пошук цивільних". Нещодавно теледіва в інтерв’ю ВВС на YouTube розповіла, чим буде займатися після закінчення війни. Деталі – в матеріалі HOCHU.ua!

Оцінка
- 3.33 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

Катерина Осадча не приховує, що мріє повернутися на українське телебачення у якості ведучої. Проте вона заявила, що буде й надалі займатися гуманітарними питаннями та допомагати українцям, які постраждали від кривавої війни.

 - фото №1

Читати також"Голос країни-13" зніматимуть не в Україні: Юрій Горбунов розповів деталі про новий сезон

Я мрію повернутися до своєї професії, хочу працювати на телебаченні, але ми розуміємо, що наша громадська діяльність і наші гуманітарні проєкти не будуть далеко відкладені. Після закінчення війни буде багато-багато роботи, цієї роботи буде на десятиріччя,

— сказала Осадча.

Телеведуча додала, що на Україну чекає прекрасне майбутнє, а вона зі своєю командою буде робити все можливе, щоб люди забували всі жахи війни.

Люди будуть мати бажання забути це все, мати бажання жити мирним життям. Якщо подивитися історію, то після війн — був розквіт. Я впевнена, що  потрібно буде допомагати українцям і давати їм віру у майбутнє,

— підсумувала вона.  

Інтерв'ю Катерини Осадчої 

Читати такожЮрій Горбунов зізнався, чи готовий він із Катею Осадчою всиновити дитину (ВІДЕО)

Раніше ми писали, що Катя Осадча рідко ділиться особистим життям у соціальних мережах, однак у день народження своєї матері вона не змогла втриматись. Ведуча опублікувала милі фотографії з мамою, зворушливо привітавши її зі святом.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини