Коли вона - в топах: переваги та небезпека однієї з найпопулярніших поз гетеросексу

Коли вона - в топах: переваги та небезпека однієї з найпопулярніших поз гетеросексу

Ми розповідали, як залучити секс-цяцьки в парний секс. Одна з найзручніших поз для використання вібратора при проникаючому сексі - вершниця. Це базова позиція для жінки зверху. 

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Багато хто любить її за те, що жінка у ній має більший контроль над процесом, визначає кут та глибину проникнення. Також чоловік може рухатись знизу, однак “повідок” все одно знаходиться в руках верхнього партнера.

Читати такожЯк вибрати секс-іграшку: як під час полювання на оргазм не викинути гроші на вітер

Ця позиція має багато варіантів і вона улюблена не лише у гетеропар. Партнери можуть бути обличчям одне до одного або ні. Можна спиратися на напівзігнуті в колінах ноги партнера. Верхній партнер, в залежності від бажання і вподобань, може стояти на колінах, сидіти навприсядки, може опирати одночасно і ногами об землю, і руками об землю чи ноги нижнього партнера. 

“Вікіпедія” пише, що ця поза була висічена ще на каменях єгипетських гробниць. Також вона зручна для занять сексом під час вагітності - адже так немає тиску на живіт жінки. 

Секс-терапевтка Ава Каделл для австралійського Men's Health описала те, що улюблена поза чоловіка говорить про нього. Однією з переваг цієї позиції Ава називає той факт, що є мільйон способів зробити це – і все залежить від неї. Чоловіки, які особливо люблять своїх жінок зверху, ймовірно, стурбовані тим, щоб догодити своїм партнерам. 

Ця поза не зайняла “призового місця” у новому дослідженні щодо того, в якій сексуальній позиції жінці легше отримати оргазм. Як пише Daily Mail, дослідники з Нью-Йорка оцінювали приплив крові до клітора під час популярних поз - саме цей фактор вчені назвали ключовим для отримання оргазму. 

Використовуючи ультразвуковий сканер, дослідники досліджували пару волонтерів, які займалися сексом у п’яти популярних позах протягом 10 хвилин. Поза вершниці була в числі досліджуваних, але не зайняла ні першого (місіонерська з подушкою) ні останнього місця (доггі стайл).

Разом із тим, згідно з іншим дослідженням (ще 2015), положення “жінка зверху” є причиною половини всіх переломів статевого члена, які виникають під час статевого акту. Про це теж писали Daily Mail

Пізніше дослідження не спростувало цього, але назвало іншу найнебезпечнішу позу, пише Womens Health. Бразильські фахівці знову опитали чоловіків, які мали перелом пеніса. 77% цих випадків були пов’язані з травмуванням під час сексу. 

Тож вони ближче придивилися до сексуальних позицій, які виконували під час травм. 41% опитаних чоловіків зламали пеніс під час доггі-стайлу, за ними йдуть місіонери та жінки на вершині.

Переломи статевого члена виникають, коли до ерекції прикладають занадто багато сили. У тканині статевого члена є печеристі тіла, які стають твердими, коли наповнюються кров’ю. Вони не згинаються під час удару з великою силою, що може спричинити їх “розрив”.

Чому ж "вершниця" небезпечна?

Саме тому, що верхній партнер контролює кут і швидкість. Якщо член випадково вислизне, він може вдаритися об кісткову ділянку тіла, або партнер може сісти на пеніс усією вагою тіла під дивним кутом.

Звісно, це не привід відмовлятися від улюбленої пози. Просто постарайтесь бути обережними і зупиняти один одного, як тільки щось стане болючим або дивним. 

Читати такожІнтим за календарем, або Чому планування - це сексуально

Також ми розповідали, як обрати лубрикант серед усього різноманіття. Гарно підібраний лубрикант зробить секс значно комфортнішим.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини