"Коли я роблю покупки, то світ стає кращим. А потім все повертається і мені знову потрібно робити покупки", — приблизно якось так пояснювала свою пристрасть до розпродажів та нескінченних покупок головна героїня фільму "Зізнання шопоголіка". Її любов до нових речей і знижок могла б довести до зовсім сумного кінця, якщо в якийсь момент вона не зупинилася б.
Розпродажі — це дуже приваблива річ. Вам здається, що за невелику суму ви зможете купити багато класних та якісних речей. Але не все так просто.
Що та як купувати на розпродажах
Ми постаралися зібрати всі найдієвіші поради, які допоможуть не спустити всі гроші під час розпродажу, та купити якісні речі, які вам справді потрібні.
-
Якщо ми говоримо про одяг, то перед розпродажем бажано зробити розбір гардеробу, який допоможе визначитися з пробілами в одязі та не дасть вам купити непотрібних речей.
-
Багато стилістів рекомендують скласти список речей, яких ви потребуєте і суворо його дотримуватися.
-
Не дивіться одразу на ціну. Низька ціна може стати великою спокусою, щоб купити неякісну чи непотрібну вам річ. Вивчіть склад, подумайте, з чим ви її носитимете і тільки потім дивіться на ціну.
-
Купуйте базові класичні речі, які потім зможете комбінувати між собою. Що це може бути: прямі джинси, біла чи сіра футболка, жакет оверсайз пастельних відтінків, біла сорочка, брючний костюм, сукня простого крою.
-
Не ведіться відразу на суму. Пошукайте модель в інших інтернет-магазинах, можливо, вона стільки ж коштує у звичайні дні або різниця не надто суттєва.
-
Вивчіть правила повернення товару. А ще бажано вивчити права споживачів, щоб ви могли знати, у яких випадках ви можете повернути одяг чи електроніку.
-
Встановіть собі ліміти. Визначтеся зі своїм бюджетом для цього заходу та постарайтеся не виходити за його межі.
-
Робіть покупки на перевірених сайтах та у знайомих вам магазинах. Не варто експериментувати з невідомими продавцями, навіть якщо вони мають дуже привабливу ціну.
-
Вивчіть свої розміри одягу та взуття і якщо потрібно, то ще раз зробіть виміри. Якщо ви будете дивитися тільки на знижки, то ризикуєте купити тісне взуття і маленьку блузку.
-
Читайте відгуки. Звичайно ж, це суб'єктивна думка кожної людини. Але якщо негативних відгуків щодо конкретного товару буде надто багато, то це привід замислитись.
-
Намагайтеся не робити покупок у поганому настрої або коли ви перезбуджені. У такому разі це будуть просто імпульсні покупки для підняття настрою і з корисним шопінгом вони не матимуть нічого спільного.
Розпродажі — це не всесвітнє зло і в період їхньої дії можна дійсно знайти щось потрібне та якісне з великою знижкою. Просто підходити до таких покупок треба з розумом та здоровим розрахунком.