Що можна, а що не можна носити на роботу? 3 правила бездоганного офісного дрес-коду

Практичні поради

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Офісний стиль може сильно відрізнятися в залежності від сфери роботи та компанії, проте якщо у вашій голові все ж таки проскакує питання "а що можна носити на роботу?", тоді краще звернутися до старого доброго дрес-коду і правил ділового стилю.

Блогер та професійний стиліст lifewithjazz пропонує керуватися наступними 3 правилами офісного дрес-коду, які допоможуть вам виглядати не тільки "доречно", але ще й безумовно стильно.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Принтам тут не місце

Коли мова заходить про діловий стиль, то толстовки, футболки та сукні зі слоганами та принтами краще залишити вдома. Єдиний орнамент, який, можливо, вітається — це анімалістка. Однотонні вироби без зайвої мішури виглядають набагато поважніше та красивіше.

Спорту говоримо "ні"

Джоггери — це хоч і зручний одяг, але він явно не підходить для офісного життя. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, краще носити класичні штани прямого крою або широкі моделі, в яких також дуже комфортно.

З взуттям акуратніше

Якщо кросівки та кеди в офісі ще можна зрозуміти, то босоніжки та інше відкрите взуття — це суворе порушення дрес-коду. Краще вибирати закриті туфлі, лофери або те ж спортивне взуття, яке підходить для повсякденного носіння.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також не пропустіть простий трюк, який допоможе створити гармонійні образи.