Економія - не значить несмак: стиліст розповів, як за мінімум коштів скласти крутий образ

Шопінг

Хіцька Наталія

Редакторка стрічки новин

Війна внесла свої корективи в купівельну спроможність українців. Багато хто не вважає за потрібне купувати нові речі без особливої необхідності. Інші ж, купуючи, хочуть максимально зекономити, а тому віддають перевагу дешевшим варіантам одягу. Як виглядати стильно, не затрачаючи багато - розповідає стиліст Андрій Попов.

За словами експерта, дуже зекономити на одягу можна, якщо купувати його в секонд-хендах та стоках. Ще один варіант - придбати базовий гардероб в сегменті middle plus. “ Так ви заощадите час і гроші в подальшому, бо ці речі ви будете носити ще кілька років”, - констатує стиліст. Також він дав пораду схильним до імпульсивних покупок людям.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Якщо ви схильні до імпульсивних покупок, то я рекомендував би вибрати кілька речей і поділити їхню вартість на кількість виходів. Наприклад, у вас стоїть вибір між сукнею і джинсами, вартість яких сягає 1000 гривень. Далі проста математика: в сукні ви вийдете на вулицю 3 рази. Значить, 1000 гривень ділимо на три, і виходить 333 гривні. У джинсах ви вийдете 10 разів. Разом їхня вартість на кожен вихід виходить 100 гривень. До того ж сукню ви зможете носити тільки влітку, а джинси - навесні і восени, а це значить, що їхня вартість зменшується,

- пояснив експерт.

Звісно, іноді хочеться придбати щось гостромодне. Та все ж краще для початку зібрати базовий гардероб. За словами Андрія, класичний базовий гардероб складається з 11 речей.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Це біла футболка, біла сорочка, темні штани-трубочки, спідниця-олівець, штани-палаццо, кардиган без ґудзиків, класичний піджак, джинси-бойфренди, класичні джинси, спідниця-плісе і куртка-косуха. З цих речей у вас може вийти, як мінімум, 24-25 класних образів,

- констатує стиліст.

Також раніше ми розповідали, як грамотно вписати вишиванку в образ. Зробити це можна на прикладі першої леді України Олени Зеленської.

Фото: freepik.com