5 порад, щоб ваша пралка прослужила довше

Лайфхаки

Хіцька Наталія

Редакторка стрічки новин

Пральна машина - один з девайсів, які значно полегшують нам життя. Та щоб не довелося постійно викликати майстра для ремонту або й взагалі купувати нову пралку, потрібно знати, яких дій з нею уникати. Порадами з експлуатації ділимося з вами у цій статті на HOCHU.ua.

Сьогодні складно уявити своє життя без пральної машини вдома. Попри це ми не надто вдаємося у вивчення правил її експлуатації. Така безпечність одного дня може призвести до серйозних несправностей у роботі техніки.

Щоб ваша пралка прослужила довше, уникайте наступних помилок:

► Перевантаження барабана. Велика вага сильно тисне на двигун, ремінь та інші деталі техніки, що призводить до їхнього швидкого зношування, перегрівання та деформації. Також це може спричиняти появу сильного шуму та вібрації під час прання.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

► Використання неякісного порошку може призвести до псування білизни та появи проблем зі здоров'ям, на кшталт, алергії.

► Надмірна кількість порошку для прання може спричинити забивання фільтрів та труб, появу нальоту на барабані та гумових деталях. Через це може з'явитися неприємний запах спочатку з самої пралки, а потім і від речей, які ви в ній перете. Тож дотримуйтесь рекомендованих доз, вказаних на етикеті прального засобу.

► Ігнорування чистки фільтрів може призвести до забиття зливів дрібним сміттям. У такому разі вода може почати витікати на підлогу: в кращому випадку затопить лише вашу ванну кімнату, у гіршому - ще й сусідів знизу.

► Недостатнє очищення контейнерів для порошку та кондиціонера після кожного прання. Це може спровокувати накопичення в них бруду та плісняви, а також появу неприємного запаху.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали, що треба робити з дверцятами пральної машини після прання. Зачиняти чи ні - розповідаємо у цій статті.

Фото: freepik.com