Кімнатні рослини здатні зробити інтер'єр красивим і затишним. Проте не всі вазони підходять для розміщення в зоні відпочинку. Деякі з них особливо небезпечні для вашого комфортного самопочуття та здоров'я. Яких квітів варто уникати HOCHU.UA розповідає у цьому матеріалі.
Окрім феншую, який забороняє тримати у спальні штучні квіти, будь-які вазони з голками та занадто яскравими пуп'янками, є ще низка рослин, яких слід уникати. Насамперед тому, що деякі квіти вночі виділяють вуглекислий газ, що негативно впливає на людське здоров'я. Ще гостріше питання вибору вазонів стоїть в алергіків. Щоправда, можна видалити у пуп'янків тичинки з пилком - разом з ароматом зникнуть і алергени.
Пропонуємо ознайомитися з п'ятіркою кімнатних рослин, які найбільш шкідливі для вашої спальні:
► Лілії. Небезпека полягає в їхньому сильному терпкому ароматі - у великій кількості він стає небезпечним для здоров'я, викликаючи втому та головний біль.
► Монстера або “рослина-вампір”. По аналогії з людьми зі слабкою енергетикою ця рослинка здатна підживлюватись вашою енергією. Через що ви будете відчувати апатію та знесилення.
► Хвойні. Так, приємно пахне, але її аромат здатен пробуджувати апетит. Погодьтеся, не хотілося б прокинутися серед ночі біля холодильника з бутербродом в руках.
► Отруйні рослини, такі як олеандр, дифенбахія, кротон, молочай, цикламен також не варто ставити в спальні. Якщо сік цих рослин потрапить до організму, наслідки можуть летальними. Звісно, навмисно чіпати ці квіти дорослі не стануть, але діти та тварини можуть не стримати свою цікавість. Також езотерики відносять їх до рослин з поганою енергетикою, а це може суттєво вплинути на якість вашого сну.
► Азалія Сімса. Цвіте гарно, проте рясність їхнього цвітіння може викликати запаморочення і непритомність. А ще сік листя азалії містить речовину, яка може викликати нудоту, збої в роботі серця та ШКТ, розслаблення мускулатури.
Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Раніше ми писали, як правильно обирати букет. Виявляється, дарувати квіти - це справжнє мистецтво!