Ми розповідали, як та навіщо обрізати полуницю після плодоношення. Тепер ділимось способом рішення поширеної проблеми садівників. Мало що для ентузіаста-дачника може бути таким же неприємним, як втрата врожаю. А коли яблука гниють просто на дереві - це дуже сумно.
У більшості випадків гниль усередині є ознакою захворювання – часто плоди хворіють на хлороз. Симптомом є бліде листя. Як вирішити цю проблему, розповіли на ProstoWay.
Знадобиться добриво з високим вмістом заліза. Таке добриво можна купити у будь-якому спеціалізованому магазині. Наприклад візьмемо варіант із залізним купоросом – розводимо 150 грамів на п’ять літрів.
Ще одним популярним захворюванням є моніліоз. Його симптомом є осипання яблук або поява коричневих плям на плодах.
Для вирішення проблеми нам знадобиться суспензія цираму (50 г на 5 л води) та цинебу (225 г на 5 л води). Робимо розчин та використовуємо його. Обробляємо дерева двічі з інтервалом в два тижні.
Якщо яблуня захворіла на паршу, то потрібно прибирати опале листя яблуні і обробляти дерево. Для обробки використовують розчин сечовини (300 г на 5 літрів води).
Тепер ви знаєте, які причини можуть бути у гниття плодів на гілках. Також ми розповідали, як зібрати з картоплі подвійний урожай.