Про нас

Про проєкт "ХОЧУ"

Портал "Хочу"  був створений у 2005 році на доменному імені bt-lady.com.ua . Протягом 7 років ресурс об'єднав навколо себе лояльну та стабільну аудиторію і став лідером сегменту порталів для жінок та найбільшою платформою в Україні для спілкування жінок в Інтернеті. У лютому 2012 року портал перейшов до доменного імені hochu.ua .

 

Аудиторія проєкта — сучасні активні та цікаві жінки від 25 до 35 років. Основні розділи та матеріали порталу ХОЧУ ретельно обираються редакторами та повністю відповідає колу інтересів та потреб відвідувачів, що висвітлює заголовки Краса, мода, сім'я, дім, здоровий спосіб життя, стосунки, шоу-бізнес.

 

" Hochu.ua "  сьогодні — це ексклюзивні майстер-класи, унікальні розділи, актуальні та оперативні новини, поради спеціалістів, тематичні спеціальні проекти, корисні сервіси. Переваги порталу були оцінені користувачами ресурсів, у зв'язку з яким, згідно з результатами незалежного народного голосування, Портал ХОЧУ був названий найкращим жіночим сайтом України ("Абсолютный Фаворит Успеха-2011" по версії змагання "Фавориты Успеха")