Головний квасолевий секрет: як та коли збирати і зберігати врожай

Сад і город

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як правильно зберігати моркву. Тепер ділимось секретами зберігання такої популярної серед городників та садівників квасолі.

Про секрети, які варто врахувати при збиранні та зберіганні квасолі, розповіли на порталі “На ПЕНСІЇ”. Зокрема, є один головний секрет, від якого залежить, чи долежить врожай до весни та чи збереже він всі свої корисні і смакові властивості.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Для гарного зберігання квасолю на зерно знімають уранці, після пожовтіння стручків. Стручки зривати найкраще вибірково - лише стиглі, а інші залишати для достигання.

Після повного дозрівання стручків у рослини, не варто висмикувати її з корінням - так часом роблять, щоб “зачистити” грядку. Краще залишіть їх на грядці до пізньої осені. Так бульбкові бактерії, які живуть на квасолі, продовжать свою роботу – вони активно збагачують грунт азотом. Так після квасолі наступного року на цьому місці добре будуть рости овочі, навіть без внесення азотних добрив.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Під час зберігання квасолі в ній часто заводиться квасоляна зернівка. Лущена квасоля буде надійно захищена, якщо зберігати її у щільно закручених ластикових пляшках. Також ми розповідали про правила збирання і зберігання яблук.