Які речі не варто тягнути додому із секонд-хенду: ТОП найгірших варіантів

Важливо знати
996

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Купівля вживаного одягу вже давно стала не просто можливістю придбати пристойний одяг досить дешево і відчутно зекономити, а й  отримати річ хорошої якості практично за копійки. Досить часто є шанс знайти брендовий одяг відомих моделей, або ж, навіть справжній ексклюзив.

Однак, маючи бажання купити речі не переплачуючи, варто зважати на проблеми, з якими можна зіткнутися. І, крім того: речі, які купувати в секонд-хенді не можна взагалі. Про них і розповідає ukr.media.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Для багатьох людей ризиковано придбати одяг який вже хтось носив, адже вони бояться підхопити якусь хворобу чи грибок. Але речі які продаються у секонд-хендах попередньо обробляються потужними дезінфекційними засобами. Проте, деякі грибкові спори бувають стійкі до хімікатів, тому зауважте собі список речей які краще оминути десятою дорогою.

Спідня білизна та купальники

Речі які прилягають безпосередньо до тіла повинні бути нові та не використані.Тому труси, бюстгальтери, термобілизну, панчохи, шкарпетки і купальники купуємо  абсолютно нові. Адже носити поношену білизну це досить неприємно, неестетично та негігієнічно.

Спортивний одяг

При інтенсивних заняттях спортом такий одяг дуже швидко зношується, втрачає свою форму і властивості. Крім того, він надзвичайно добре вбирає піт.

Шапки, кепки та капелюхи

Головні убори переважно перуться раз на рік. Тому вживані речі мають здатність вбирати піт та містити лупу попередніх власників. А ще, можна придбати нових "сусідів"  - таких як воші, наприклад.

Верхній одяг       

Покупка такого одягу може обернутися викинутими грошима, адже пуховики які збилися гріти вже не будуть. А стійкий запах дезінфекції може не вивітритися навіть після багаторазового прання.

Почата  косметика

Косметика - це річ індивідуального вжитку, тому краще не ризикувати. Адже зазвичай нам допомагають підібрати її професійні консультанти. А у секонд-хенді існує ризик придбати її навіть уже прострочену.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми писали про всі плюси та мінуси дешевих покупок у секонд-хендах і речі, які не варто навіть приміряти, якими б гарними вони не були б.