Небезпечно для вашого здоров'я: три причини, чому не можна користуватися телефоном із розбитим чи тріснутим склом

Гаджети та авто

Анна Мисюк

Заступниця головного редактора

Днями ми писали про те, куди не можна класти смартфон, щоб він потім не глючив, а в цьому матеріалі розповімо, чому не можна користуватися телефоном, якщо розбилося скло. Читайте та беріть на замітку!

Навіть найпередовіші та найкрутіші смартфони не застраховані від падінь, в результаті яких може тріснути скло дисплея. Попри це, багато людей все одно продовжують використовувати такі пристрої. Однак такий підхід є не найкращим рішенням. Чому? Про шкідливі причини розповідаємо нижче.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Здоров'я

Перш за все, при наявності тріщин на склі екрана ви наражаєтеся на ризик порізів, при цьому мікроскопічні осколки можуть потрапити в рану на пальці, що може викликати навіть нагноєння. Крім того, тріщини на розбитому склі можуть бути шкідливими для очей, оскільки при читанні з екрана такого телефону збільшується навантаження на зір, що може призвести до втоми та болю в очах.

Вихід з ладу

Смартфон з розбитим екраном може перестати працювати в невідповідний момент, що може призвести до неконтрольованих незручностей. Наприклад, ви можете опинитися без зв'язку, або не встигнути відповісти на важливі дзвінки по роботі або терміново зв'язатися з кимось, що може спричинити різноманітні негативні наслідки.

Пил і волога

Навіть якщо акумулятор і процесор смартфона залишилися цілими після удару, тріщини на екрані можуть стати шляхом для вологи й пилу, які проникатимуть у його корпус. Багато користувачів знають з досвіду, що смартфон, "врятований" з ванни чи дощу, може бути пошкоджений. Пил також небезпечний, а його накопичення у великій кількості може заподіяти незворотні пошкодження пристрою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що заряджати телефон на ліжку не рекомендується. Експерти називають відразу дві вагомі причини, через які власникам краще утриматися від цієї поширеної звички.