Зірка серіалу "Кріпосна" Олександр Печериця зізнався, як зважився піти на фронт

Новини шоубізнесу

Юлія Кацаєва

Екс-заступниця головного редактора

Зірка серіалів "Кріпосна" та "Віталька", український актор Олександр Печериця пояснив, чому пішов воювати в лавах ЗСУ. В інтерв'ю "ЖВЛ" військовий зізнався, що на початку війни боявся за своє життя, проте з часом зрозумів, що зробив правильний вибір. Подробиці дізнайтеся на HOCHU.ua!

До початку повномасштабної війни Олександр Печериця не лише знімався в українських серіалах, а й виступав у театрі. Однак рік тому артист змінив сцену на окопи, а сценічні костюми на військову форму. У розмові з журналістами заслужений артист України зізнався, що пішов на фронт, щоб швидше повернутися до колишнього життя.

Це важка робота, і фізично, і морально. Але працюємо. Я кілька разів приймав рішення, і відмовлявся від нього. Я радився з друзями, колегами. Не знав, що робити. Я поборов свій страх. У мене було два вибори — чекати й ховатися, або спробувати захищати. Я обрав другий варіант, і пішов до військкомату. Я побачив цей натовп із зарядженими очима, від них виходила сила, і мене відразу відпустило. Я почав дихати! І тут я зрозумів, що я там, де повинен бути,

— сказав Олександр Печериця.

До того ж Олександр хоче, щоб його рідний Донецьк нарешті був звільнений від окупантів. Нині у Слов'янську на Донеччині в актора досі живе бабуся. Печериця хотів забрати її якомога далі від лінії фронту, але вона не хоче покидати свій дім.

Ми вмовляли, просили, навіть хотіли з татом просто її забрати... Бабусю, сідай, поїхали. Не хоче. Вона на землі, у неї є господарство, є про що піклуватися,

— підкреслив актор.

Дивіться інтерв'ю з Олександром Печерицею: відео

Нагадаємо, Святослав Вакарчук зворушливо звернувся до українських захисників та захисниць у День українського добровольця.