Поширена помилка: що зробити з м’ясом перед смаженням, щоб не було сухим та жорстким
Ми розповідали, що зробити з вершковим маслом, щоб воно не горіло при смаженні. Багато хто смажить м’ясо з додаванням вершкового масла. Але з неправильною підготовкою навіть найкраще м’ясо залишиться сухим і жорстким.
Разом із ProstoWay звертаємо вашу увагу на деталі, від яких залежить соковитість м’яса. Ці нюанси приготування виручать вас.
Часом можна почути думку, що смажити м’ясо зовсім не складно. Мовляв, просто кинь його на сковороду та періодично помішуй. Але за такого підходу в тіні виявляються кілька дуже важливих факторів. Несподівано шматок може стати сухим та жорстким. Що робити з м’ясом
Досвідчені кулінари рекомендують замаринувати шматочки за годину до смаження. Також можна використати гірчицю - просто намастити нею м’ясо. Гірчиця допоможе розм’якшити волокна.
Важлива і якість самого м’яса. Якщо воно вже жорстке, слід використати оцет. Просто розчиніть у мисочці з водою 1 столову ложку оцту. Опустіть туди м’ясо на 2 години. Після цього його слід промокнути серветками - і можна продовжувати смажити звичайним способом.
Ще один важливий момент - сіль. Краще солити м’ясо наприкінці готування. Так більше шансів, що воно збереже соковитість.
В рецептах, що передбачають тушкування, часто використовують томатний сік. Він містить кислоту - саме вона допомагає м’ясу стати м’якшим.
З цим же впорається і гранатовий сік. Також ми розповідали, як заморозити базилік на зиму, щоб він зберіг смаки.