Квашена капуста - один із найпопулярніших овочів, які засолюють для тривалого зберігання. Ми розповідали, які помилки кулінари допускають під час квашення.
Разом із порталом “Главред” ділимось простим рецептом з чудовою пропорцією солі та цукру. Один з головних факторів успіху заготівлі – чітке дотримання рекомендацій і рецептур при засолюванні капусти.
Інгредієнти:
-
капуста
-
1 літр води
-
2 столові ложки солі
-
1 столову ложку цукру
Спосіб приготування:
-
Кришимо капусту ножем або шатківницею. Готуємо розсіл так, щоб його вистачило залити всю капусту, тому фінальна кількість компонентів залежить від об’єму капусти.
-
Змішуємо розсіл так, щоб сипучі компоненти розчинились. Заливаємо капусту.
-
Час бродіння капусти напряму залежить від температурного режиму. Однак він не може бути меншим, ніж два-три дні.
-
Банки ставляться в миски з водою - в цей час капуста буде активно виділяти сік. Його найкраще буде долити в банки з капустою. При цьому якщо буде дозволяти кількість соку, то їм можна буде заливати всю банку під зав'язку.
-
Якщо в приміщенні, де ви квасите капусту, тепло, стежте за тим, щоб термін не перевищував 7 днів. За цей час капуста точно закваситься.
В кришці повинні бути дірочки - для виходу газів. Також капусту варто щодня протикати до дна. Ми розповідали, як правильно це зробити.