В матеріалі про те, чому всім потрібно ходити в секс-шоп ми побіжно згадували про те, що чоловічі пеніси бувають різних розмірів. А отже, і презервативи потрібні різні. Спробуємо розібратись, як же підібрати ідеальні презервативи за особистими параметрами.
Для того, щоб якомога повніше розкрити цю тему, пройдемось по всіх характеристиках. Докладно розглянемо матеріал, текстуру та розміри кондомів - це саме ті критерії, на які варто орієнтуватися при виборі. Оминемо кольори - бо це, врешті, ніяк не визначає ні якість презерватива, ні відчуття під час сексу.
Ідеальний презерватив:
-
не викликає алергічної реакції
-
має достатню кількість змазки
-
підходить чоловікові за розміром
-
куплений у надійному місці
Матеріал презерватива
Якщо у вас коли-небудь з'являвся свербіж або печіння після статевого акту в презервативі, то вітаємо - висока ймовірність того, що ви відноситесь до 5-7% населення Землі, яке має алергію на латекс. Саме такі цифри для “ 20 хвилин ” наводить гінекологиня Лілія Левенець.
Латексні презервативи недорогі та широко розповсюджені. Вони міцні, дешеві та ефективні. Та якщо ви з тих “щасливчиків”, які мають на нього алергію, то краще розглянути інші матеріали.
Поліуретанові презервативи. Вони міцніші, але при цьому тонші. Поліуретан не викликає алергію і сумісний з будь-якими змазками. Серед мінусів його вища вартість та те, що на початку статевого акту, поки презерватив не нагрівся, він має нижчу еластичність.
Ламбскін - кондоми з кишківника ягняти. Це такий собі “реверанс” до перших презервативів, які робили саме з цього матеріалу. А ще це натуральний матеріал, який швидко розкладається. Матеріал захищає від вагітності, але не захищає від ЗПСШ.
Тактилонові презервативи. Найеластичніший і міцний матеріал. З плюсів - він легко підлаштовується під форму члена. Вироби з тактилону рідко зустрічаються в продажі.
Текстура та товщина презервативів
Кондоми відрізняються за текстурою. Вони бувають класичні, анатомічні та текстурні.
Анатомічні презервативи щільно прилягають до пеніса. Виробники вказують, що вони сприяють отриманню природних відчуттів в процесі проникнення.
Текстурні - кондоми з різноманітними крапочками, реберцями та вусиками. Вважається, що вони надають додаткову стимуляцію приймаючому партнеру або партнерці.
Товщина - це ще один критерій, за яким відрізняються презервативи. Вироби бувають звичайної товщини (0,06-0,07 мм), супертонкі — (0,06 мм) та суперміцні (більше 0,07 мм). Останні призначені для анального сексу.
Розмір презерватива
Якщо презерватив занадто короткий, він може зіскочити, якщо занадто вузький — порватися. Виробники використовують параметр “довжина півкола”. Довжина члена при цього особливого значення не має.
Як правильно вибрати розмір презерватива, розповіли на Answiki. Для цього потрібно виміряти ширину і довжину пеніса в ерегованому стані. Звичайно, ви можете піти шляхом проб і помилок й купувати щораз нову упаковку. Але це займе багато часу і коштів, тому простіше виміряти. Тим паче, що це займе всього кілька хвилин.
Ширина. Візьміть звичайний сантиметр і виміряйте обхват ерегованого члена в найширшому місці. Отриману цифру потрібно розділити на 2. Число в міліметрах, яке вийде після всіх цих маніпуляцій, і є вашим розміром. Наприклад: 104 ÷ 2 = 52 мм.
Довжина. Міряти треба від основи члена і до самого кінчика голівки в міліметрах. Презервативи, що зараз представлені на ринку, в основному мають довжину 18–21 см (180–210 мм).
Розмір зазвичай виробники вказують на задній стороні пачки презервативів, дрібним шрифтом. Від того, наскільки ретельно ви підберете розмір, будуть залежати ваші відчуття під час сексу та безпека (презерватив не порветься).
Презерватив - найбільш ефективний засіб чоловічої (і не тільки) контрацепції. Він захищає не тільки від небажаних вагітностей, а й від низки венеричних хвороб, ВІЛ-інфекції тощо. Тому подбайте не лише про себе, а й про свого партнера - користуйтесь презервативами.