Повинно спрацювати: як уникнути сухості шкіри після зими

Догляд за обличчям і тілом
Юлія Бражнік

Юлія Бражнік

Журналістка

Після зими наша шкіра особливо вразлива: вона може бути сухою, тьмяною, з лущенням і почервонінням. Це і не дивно, адже взимку на шкіру впливає безліч негативних факторів: морози, різкі перепади температури, сильний вітер, різний ворсистий одяг. Після зими варто відновити шкіру і привести її до красивого та здорового вигляду.

За даними порталу Американської академії дерматології, суха шкіра може свербіти, лущитися, тріскатися і навіть кровоточити. Ми з вами, звичайно, не допускатимемо такого, але якщо шкіра суха, то її потрібно рятувати. Поради дерматологів мають у цьому допомогти.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Як уникнути сухості шкіри: 7 порад від фахівців

Як доглядати шкіру, щоб вона не була сухою
  1. Намагайтеся менше проводити час під душем і не використовувати гарячу воду. Також під час прийняття душу чи ванни не використовуйте гель для душу з ароматизаторами. Гель потрібно використовувати у такій кількості, щоб було достатньо змити бруд та жир. А ось наносити стільки гелю, щоб було видно густу піну не потрібно.

  2. Відразу після вмивання та прийняття ванни нанесіть зволожуючий крем, лосьйон або батер. Ці засоби допоможуть затримати достатню кількість вологи. Використовуйте крем або мазь, які містять такі інгредієнти:

  • масло жожоба

  • гліцерин

  • гіалуронова кислота

  • молочна кислота

  • ланолін

  • вазелін

  • олія з насіння дерева ши та інші.

Що робити, щоб шкіра не була сухою
  1. Використовуйте бальзам для губ. Підберіть свій ідеальний варіант, з яким ваші губи завжди будуть зволоженими, красивими і здоровими.

  2. Одягайте рукавички. Руки — це та частина тіла, на якій ми найчастіше спостерігаємо сухість. У прохолодну погоду одягайте рукавички. А також не забувайте одягати господарські рукавички, коли довго контактуєте з водою чи хімікатами.

Догляд за шкірою рук
  1. Вибирайте пральний порошок та одяг, які не спричинятимуть сухості шкіри. Краще носити одяг із натуральних матеріалів, а порошок використовувати з позначкою "гіпоалергенний".

  2. Намагайтеся перебувати подалі від відкритого вогню, наприклад, не сидіти близько до каміна чи багаття. Відкритий вогонь та інші джерела тепла можуть висушити шкіру.

  3. Додайте вологості у будинку. Можливо, вам варто купити зволожувач повітря, щоб ваша шкіра не пересихала.

Важливо: вся інформація медичної тематики, розміщена на сайті HOCHU.ua, носить виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема прийому тих чи інших препаратів, може давати лише фахівець. Якщо у вас проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми розповідали про те, як прибрати плями від прищів. Зібрали для вас найдієвіші методи з очищення шкіри.