Дрова швидко згоряють: є один простий спосіб подовжити цей процес і зігрітися

Лайфхаки
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

З початком похолодань і в дощову погоду у приміщенні стає сиро та неприємно. Потрібно протоплювати будинок, щоб не поповзла цвіль і вдома було затишно й тепло. А знаходитися у комфортних умовах значно приємніше, ніж кутатися в 5 шарів одягу і постійно зігріватися гарячим чаєм. Та й рахунки за комунальні послуги зовсім не приносять радості.

Ціни на дрова у цьому опалювальному сезоні просто лякають своїм здорожчанням. Тому варто знати декілька важливих моментів, щоб дерев'яні шматочки горіли в рази довше, розповідає prostoway .

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Основні поради

  • В першу чергу потурбуйтеся, щоб дрова були добре просушені. Краще заготовлювати їх наперед, тоді за літній період на відкритому повітрі вони добре висихають. Тільки зберігати потрібно під навісом чи у дровітні, не на землі, а на підстилці.

  • Важливе значення має спосіб укладання до пічки. Не закидуйте, а щільно закладайте, не лишаючи великого простору. Чим менше кисню між дровами, тим довше вони горітимуть.

  • Звертайте увагу на розмір дров, підготовлених до спалювання. Спочатку розміщуються великі поліна, далі менші, у формі піраміди. Починайте розпалювати з верхніх дрібних трісок. Таким чином можна подовжити горіння.

  • Дрібні тріски швидко згоряють і дають максимальну температуру , приміщення швидко нагрівається. А великі поліна при згорянні забезпечують  максимальну віддачу тепла.

  • Важливе значення для горіння мають породи дерева . На це потрібно звертати увагу при купівлі. Найбільший жар дають береза, акація та чорна сосна. Гірше горять верба, осика, тополя та вільха.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також значення для горіння має наявність сажі у печі. Тому не забувайте перед початком опалювального сезону потурбуватися і очистити вашу піч від сажі та нагару.