Витерлася шерсть і з’явилися рани: чому нашийник став натирати собаці шию

Домашні тварини
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

В одній з недавніх статей ми розповідали, як зрозуміти, що собака страждає від болю . Так, однією з причин появи больових відчуттів у тварини може стати нашийник, що натирає. Детальніше про це - у цій статті на HOCHU.ua.

Перше, що зазвичай купують собаці, який з’являється у родині, це нашийник і повідець. Його використовують для прогулянок, а також для кріплення адресника з інформацією про власника (це допоможе вам швидше повернути тваринку, якщо та випадково загубиться).

Проте іноді господарі песиків помічають, що у місці контакту нашийника з тілом тварини витирається шерсть і утворюються рани. За даними видання LovePets, це може відбуватися з кількох причин:

Related video
  • Неправильний розмір . Деякі собаки можуть вислизати з нашийника, через що власники затягують його тугіше. Це нерідко призводить до витирання шерсті та травмування шкіри собаки. Правильне застібання нашийника, це коли між ним та тілом собаки поміщається два ваших пальці.

  • Собака виріс зі свого нашийника . Коли амуніція замала, то вона впивається в шкіру тварини та травмує її. Особливо часто таке спостерігається у собак, які живуть у будці біля будинку - їхні власники не завжди приділяють їм необхідну увагу.

  • Погана якість виробу . Нашийник контактує зі шкірою тварини, а тому має бути високої якості, достатньої ширини, з гарною застібкою і фурнітурою. Тож віддавайте перевагу перевіреним виробникам та фірмам і приміряйте виріб на собаку до того, як придбати

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Що робити, якщо на шиї виникли пошкодження через контакт з нашийником

► Зніміть амуніцію і позбудьтеся від неї. Так, тепер доведеться брязнути гаманцем й купити нову, більш безпечну для вашого улюбленця.

► Вистрижіть шерсть навколо рани, щоб вам було зручно її обробляти. Особливо це стосується довгошерстих порід собак.

► Відвезіть пса до ветеринара, щоб він оцінив ступінь пошкодження шкіри, взяв необхідні зішкріб та призначив лікування. Це може бути обробка антисептиком за легкого травмування і застосування антибіотиків, якщо рана більш серйозна.

Якщо собака прагне розчесати рану, яка приносить йому дискомфорт, подбайте про спеціальний захисний комір . Він вбереже рану від занесення в неї інфекції.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Також раніше ми писали,  де розмістити лежак , щоб собака точно на ньому спав. Ділимося основними критеріями вибору місця.

Фото: freepik.com