Викинути не можна, використати: навіщо дачники зберігають скошену траву

Сад і город
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Навесні та влітку трава на ділянці росте з божевільною швидкістю - тільки й встигай, що косити міжряддя і виполювати бур’яни. Ми розповідали, яке найкраще підживлення для полуниці . Але, окрім підживлення, грядки ще треба мульчувати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Це лише одне із можливих застосувань скошеної трави. Така трава - цінний матеріал. Багато власників ділянок спалюють або викидають скошену траву. Просто вони не знають, що зелену масу можна використати з користю. Детальніше про застосування на городі розповідає Ukr.Media .

Related video

Мульчування грядок

Є кілька способів використання скошеної трави, і перший з них - для мульчування. Залишіть скошену траву на кілька днів на сонечку. Коли трава підсохне, зберіть її. Викладайте, як мульчу.

Застосування саме трави в цій якості має низку переваг. Шар трави дозволить підтримувати оптимальний рівень вологості на грядках, не дасть пробиватись бур’янам. Ще така мульча виконує роль натурального добрива. Єдина умова - використовуйте для мульчування скошену траву без насіння, щоб не розмножувати бур’ян.

Добриво

Також із такої трави можна приготувати ефективне рідке добриво, що містить велику кількість азоту. Просто наповніть відро скошеною травою та залийте її водою. Накрийте кришкою і залиште. Час приготування - 2-3 тижні.

Готове добриво фільтруємо і розводимо водою 1 до 5. Отриманий засіб використовуємо один раз на два тижні.

Матеріал для компосту

Ще з такої трави вийде компост. Поєднуйте її з іншими органічними відходами. Час від часу перемішуйте вміст компостної купи та зволожуйте його.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Словом, способів застосування - велика кількість. Просто оберіть свій. Також ми розповідали, навіщо закручувати вузлом часникове бадилля.