Зробіть це зараз і головки будуть розміром з кулак: чим підживити часник у червні

Сад і город
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, навіщо досвідчені городники з ав’язують часникове бадилля вузлом. Тепер ділимось перевіреними рецептами добрив для цього пікантного овоча.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Разом з Ukr.Media розповідаємо, чим підживити часник в червні, щоб він не жовтів, не сох і виріс великий та смачний. З цими добривами можна отримати гідний урожай здорового і великого овочу.

Related video

Перший елемент, якого часник потребує - азот. Це “будівельний матеріал” для надземної частини. Α тез міцної зеленої маси й урожаю не буде. Як азотне добриво рекомендується використовувати комбіновану суміш аміачної селітри і сульфату магнію. Така комбінація допоможе бадиллю швидше піти в ріст і попереджає пожовтіння та всихання листя.

Другий вид добрива повинен містити магній і сірку. Магній сприяє кращому засвоєнню фосфору з ґрунту, тож відповідає за укорінення. Α що ж до сірки, то вона допомагає краще засвоїтися азоту.

У червні часник слід удобрити вдруге - зольним розчином. Він багатий на калій і фосфор. Саме перший елемент відповідає за формування і налив цибулин, а другий - для розвитку кореневої системи. Адже саме вона допоможе рослині повною мірою засвоїти поживні елементи з ґрунту.

Щоб приготувати добриво, на 10 літрів води беремо склянку попелу, гарненько розмішуємо і проливаємо нашу грядку. Орієнтовна витрата - 5 л на кв. м.

Крім підживлення, часник потребує застосування ще й інших прийомів. Ця культура вимоглива до розпушування. Розпушування в міжрядді допомагає поліпшити аерацію ґрунту і покращити поглинання поживних елементів з водою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Щоб часник ріс великий, і віддав всі сили на формування цибулини, а не насіннєвої коробочки, обов'язково потрібно виламувати стрілки. До речі, їх можна не викидати, а приготувати з них смачний пікантний гарнір.